НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная НОВОСТИ Никополь Спортивный Козацькі джури в області стали дев’ятими серед 23 команд!
Козацькі джури в області стали дев’ятими серед 23 команд!
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
09.07.2016 10:48

 

З 16 по 21 червня 2016 року у Дніпропетровській області, Новомосковському районі, с. Орлівщина на базі КЗ «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» пройшли змагання майбутніх захисників України другого (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово– патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Місто Нікополь захищав рій козацьких джур «Козацька Варта» ЗОШ №13 – команда-переможець першого (міського) етапу Всеукраїнської «Сокіл». Боролися за славетний козацький край Нікополя: ройовий отаман Олексій Калиніченко, писар Олександр Бучок, осавул Володимир Шевцов, обозний Данило Васильєв, хорунжий Дмитро Романов, бунчужний Арсеній Рихтарич та берегині Настя Максимчук і Аня Загинайло. Всього у другому етапі приймали участь 23 команди представники міст та районів Дніпропетровської області.

По загальним результатам наша команда зайняла дев'яте місто. Враховуючи що Нікополь тільки другий рік як у повному обсязі намагається втілити у школи цю програму – гру і наша команда на два роки молодша за інші, то увійти в десятку кращих – це добре. У конкурсній програмі наша команда виборола призові міста у конкурсах: «Добрі справи»(звіт про добрі справи рою)– перше місто, друге місто у конкурсах «Таборування» (облаштування ройового табору ) та «Відун»(знання історії рідного краю), третє місто за «Ватру» (творче представлення рою). Здивувала наша команда знаннями у конкурсі «Рятівник» (надання першої медичної допомоги) з першого разу відпрацювали без помилок по всім запитанням, але судді не повірили і влаштували переатестацію, доки не видавили до рівня четвертого міста.

Учасники військов-патріотичних змагань «Сокіл» від Нікополя

Велика подяка спонсорам що допомогли нашій команді в другому обласному етапі: депутату Дмитру Бичкову (партія «Укроп», отаману ГО «Нікопольська Січ» Олександру Шевченко, ветерану МВС, козаку Віталію Шеремету, отаману КТ «Микитинська Січ» Анатолію Салюку, підприємцю Сергію Горобченко, директору ЗОШ №6 Леониду Каряке та директору ЗОШ № 17 Анатолію Гуртовому, викладачам Олександру Дініц і Галині Маляві , Будинку Дитячої Творчості, ПТУ № 42, КЗ «НКДЦ» та всім хто підтримує.

Олександр ШЕВЧЕНКО,

отаман ГО «Нікопольська Січ»

 

 

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Предложите тему