НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Free walking tour
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
19.08.2017 12:48

Увага! Вперше "Туристична агенція"7 Січей" запрошує на бескоштовну сімейну екскурсію по старій частині міста на повозці с кіньми.

На Вас чекає прогулянка по, здавалося би, знайомому району Нікополя. Обіцяємо, що Ви по-новому подивитесь на історію рідного міста, дізнаєтесь багато цікавинок про Микитин Ріг, камяний ринок-пасаж Шопа та інші історичні місця.

Також на екскурсії ви побачите найстаріших підвалин Нікополя

Наприкінці екскурсії кожен бажаючий може віддякувати екскурсоводу, залишивши йому "чайові" (за бажанням).


Дата екскурсії: 22 серпня 
Початок о 16:00.

Поспішайте записатися на екскурсію! Кількість місць обмежена.
Запис та додаткова інфомація за телефоном: 066 281-40-75.

Кінний театр

Бажаєте відвідати найяскравіші місця національного заповідника о.Хортиця? Тоді нам по дорозі. Пропонуємо Вашій увазі цікаву фольклорно-етнографічну програму Кінного театру, яка включає в себе елементи вольтижування, джигітування, роботи арапником (батагом), козацькі ігри та розваги. Також Ви дізнаєтесь багато нового про побут козаків, відвідавши музей козацького комплексу "Запорозька Січ", історія якого не залишить Вас байдужим.

Вартість екскурсії: дорослі - 305 грн., діти - 220 грн. Дати екскурсій: 19 серпня.

У вартість включено: трансфер, страхування, супровід, послуги екскурсовода, вхідні квитки.

Оплачується додатково: харчування, сувеніри, катання на конях, додаткові витрати.

Тайм- лист:

8.30 – трансфер до Запоріжжя; 11.00 – 12-00 – вільний час на території о. Хортиця; 12.00 – відвідування Кінного театру; 13.00 – від їзд до Історіко-культурного Комплексу «Запорізька Січ»; 13.30 – екскурсія по музею; 14.15 – обід (за бажанням); 15.00 – 15.30 – вільний час для фотографування та придбання сувенірів; 15.30 – трансфер до Нікополя; 18.00 – Прибуття в Нікополь.

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

33-01

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ