НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Культура и досуг У Нікополі вшанували пам'ять Кобзаря
У Нікополі вшанували пам'ять Кобзаря
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
17.03.2017 18:27

Дев’ятого березня з нагоди 203-ої річниці від Дня народження Тараса Шевченка у Нікополі біля пам’ятника Великому Кобзарю згадували про життєвий і творчий шлях поета, його вагомий внесок у багатовікову історію нашої країни та самовіддану любов до рідного краю.

Як було зазначено в історичній довідці, Тарас Шевченко став для сучасників символом національної духовності та єдності.

У заході взяли участь заступник міського голови Андрія Фісака Ольга Коник, керівництво району, учнівська молодь та жителі міста різних поколінь. Народний фольклорний гурт «Микитин Ріг» вшанував пам'ять великого Кобзаря, виконавши пісню  «Ой літа орел».

На знак глибокої поваги та визнання творчості Тараса Шевченка присутні поклали квіти до пам’ятника Великого сина українського народу.

Керівники міста та району поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченко

 

Прес-служба міської ради

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ