НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Культура и досуг У Нікополі вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав
У Нікополі вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
25.02.2017 11:57

15-го лютого, у день виводу радянських військ з Афганістану, в Нікополі вшановували учасників бойових дій на території інших держав.

Урочистим маршем ветерани Афганістану пройшли від площі Незалежності до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, де традиційно відбувся загальноміський мітинг, у якому взяли участь представники міської та районної влади, помічник народного депутата України, духовенство, громадські організації, політичні партії, підприємства міста, воїни-інтернаціоналісти, вдови і матері загиблих, а також небайдужі нікопольці та учнівська молодь.

Зі словами вдячності до учасників бойових дій звернулись помічник народного депутата України Андрія Шипка Світлана Крохмаль, голова громадської організації «Союз інтернаціоналістів» Олександр Кушнірук та мати загиблого воїна-афганця Надія Клименко. Надія Іванівна подякувала ветеранам Афганістану та сучасним воїнам, що захищають Україну на Сході за їхню мужність та сміливість.

Пам'ять полеглих у війні в Афганістані вшанували хвилиною мовчання та воєнним салютом, а духовенство міста справило панахиду за загиблими. Закінчився урочистий мітинг покладанням квітів.

Прес-служба міської ради

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

26-01

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ