НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Культура и досуг НІКОПОЛЬЦІ, ОДЯГНІТЬ ВИШИВАНКИ – ПРИЄДНАЙТЕСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ
НІКОПОЛЬЦІ, ОДЯГНІТЬ ВИШИВАНКИ – ПРИЄДНАЙТЕСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
18.05.2015 18:42

21 ТРАВНЯ О 16.30 ЧЕКАЄМО ВАС НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ МІСТА


21 травня (четвер) відбудеться Всеукраїнська акція День вишиванки. Свято покликане зберегти українські цінності та їх популяризація серед молоді та населення загалом.

Цього дня Нікополь теж буде мати вишиванковий окрас.

День вишиванки завжди проходить під час робочого тижня. Власне, у цьому і одна із основних ідей заходу – свято не заради вихідного чи параду, а такий собі загальноукраїнський флеш-моб, коли люди одягають вишиванку і так йдуть до школи, на пари чи на роботу. Вишиванка – не щось екзотичне, а традиційне вбрання українців, в якому, разом з тим, закодовані символи-обереги, наша історія та культура.

Запрошуємо всіх нікопольців і гостей міста, незалежно від того, куди Ви йдете і де проведете день - приєднатись до всеукраїнського флеш-мобу - вдягнути вишиту сорочку. Не приховуйте свою любов до України глибоко в серці. Адже День вишиванки – свято національної єдності, 

Крім того, на центральній площі міста навпроти міськвиконкому о 16.30 годині 21 травня за сприянням керівника міста Андрія Фісака відбудуться загальноміські святкування.

Ніяких мітингів і виступів не буде, просто приділіть декілька годин свого часу, вийдіть, як кажуть, і себе показати, і на інших подивитися.

Організатори свята, а саме відділ з питань культури, сім’ї та молоді, відділ з питань спорту та туризму і відділ освіти і науки міськради запрошують містян прийти у вишиванках або з національною символікою на співи, поробки майстринь, а по закінченню свята взяти участь у параді вишиванок від центральної площі до пам’ятника Тарасу Шевченка.

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Вишиванка об'єднує, оберігає, зігріває, нагадує.

Вишиванка - це символ  здоров'я і краси, щасливої долі і родинної пам'яті, любові та єдності! 

Друзі, де б ви не були 21 травня, одягніть вишиванку!

Приєднайтеся до всеукраїнської акції!


 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ