НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Ассорти Призов офіцерів запасу на військову службу
Призов офіцерів запасу на військову службу
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
30.06.2017 09:27

 

prizivВідповідно до наказу Міністра оборони України, в Україні розпочинається призов офіцерів запасу на військову службу за призовом. Відбір кандидатів серед офіцерів запасу буде проводитися військовими комісаріатами відповідно до завдання, визначеного Генеральним штабом Збройних Сил України. 

Підлягатимуть призову громадяни України чоловічої та жіночої статті до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра), не проходили військову службу та службу у військовому резерві, перебувають на загальному військовому обліку та яким присвоєно відповідне звання офіцерського складу запасу.

Відповідно до Закону України наказу «Про військовий обов’язок і військову службу» строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає до 18 місяців.

Строк, на який здійснюється призов офіцера, визначається наказом Міністерства оборони України «Про проведення призову громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу». Початком військової служби вважається день направлення військовослужбовців до військової частини з районного (міського) військового комісаріату. Закінченням строку служби є день виключення військовослужбовців зі списків особового складу військової частини.

Офіцери запасу відбиратимуться виключно за прямими військово-обліковими спеціальностями або за військово-обліковою спеціальністю, за якою допускається призначення офіцера без додаткової підготовки, відповідно до наказу Міністерства оборони України від 20.06.2012 р. №412.

Після отримання повістки про призов на військову службу офіцери запасу зобов’язані прибути у визначений пункт збору і в термін, зазначений в повістці. У разі неявки офіцерів запасу без поважних причин за викликом, вони несуть відповідальність у порядку, встановленому законом. Наявність поважних причин для нез’явлення до пункту збору повинна бути документально підтверджена.

Після прибуття офіцера у військовий комісаріат, останній організовує його направлення до обласного військового комісаріату, де йому вручається припис на вибуття до відповідних курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Відправлення офіцера до місця проходження підготовки здійснюється за військово-перевізними документами самостійно або у складі команд. При цьому офіцеру видається законвертована та скріплена печаткою його особова справа.

Посвідчення офіцера видається кадровим органом вищого військового навчального закладу після зарахування офіцера до списків курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Також офіцеру запасу, виключно за рішенням атестаційної комісії обласного військового комісаріату на підставах, визначених статтею 17 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», може бути надана відстрочка від призову на військову службу.

Крім того, за офіцерами запасу, призваними на військову службу за призовом, зберігається місце роботи, посада та середня заробітна плата, незалежно від форм власності підприємства.

За детальною інформацією звертайтатись до Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: вул. І. Сірка, 39, тел.: 5-13-21.

 

 Нікопольський ОМВК.


 

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

26-01

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ