НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Ассорти Благодійна допомога для внутрішньопереміщених осіб
Благодійна допомога для внутрішньопереміщених осіб
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
25.02.2017 11:50
 

На сьогоднішній день в Нікополі працюють кілька десятків благодійних фондів, які надають допомогу різним категоріям населення – хворим дітям, малозабезпеченим та багатодітним родинам, воїнам, що перебували в зоні проведення АТО. Проте в останні роки найбільшу увагу, звісно ж, місцеві благодійні організації приділяли внутрішньопереміщеним жителям із Луганської та Донецької областей.

Так, 10 лютого Благодійний фонд «Людям від щирого серця» спільно з іспанської неурядовою громадською організацією «Терраса – допомога дітям України» провів акцію для переселенців, що мешкають на території Нікополя. За словами голови Благодійного фонду «Людям від щирого серця» Ольги Пастухової, вони забезпечили цю категорію населення продуктовими наборами, одягом, взуттям та постільної білизною. Тим, хто живе в орендованих квартирах фонд допоміг поміняти лічильники на воду.

Також 13 лютого у Нікополі пройшов круглий стіл в рамках проекту «Тепло в оселі та серця» Благодійного фонду «Девора» за підтримки Ініціативи «Папа для України». Вона спрямована на допомогу всім жителям України, які постраждали від війни на сході або стали внутрішніми переселенцями. Так, їм будуть надаватися грошові сертифікати, які можна обміняти на продукти, миючі засоби, медикаменти та електрообігрівачі.

 

Прес-служба міської ради


 

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ