НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Ассорти Найкращі журналісти працюють в «Проспекті Трубників»!
Найкращі журналісти працюють в «Проспекті Трубників»!
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
30.12.2016 11:52
 

В останні дні 2016 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співробітництві з Радою Європи та ГО «Інтерньюз-Україна» підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», що тривав понад півроку. У три етапи компетентне журі оцінювало 218 конкурсних робіт за чотирма критеріями: актуальність, достовірність фактів, креативність та дотримання журналістської етики. Всього дванадцять переможців у номінаціях «Онлайн-публікація», «Стаття», «Радіоматеріал» та «Відеоматеріал» розділили призовий фонд у понад сто тисяч гривень. Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства особисто вручав нагороди та вітав переможців разом з Алессандро Саварісом, головою з операційної діяльності Офісу Ради Європи в Україні.

Високу оцінку від вітчизняних та закордонних професійних експертів отримала і газета «Проспект Трубників»: серед переможців – наша журналіст Оксана Лимар. Не можемо не поділитися приємною новиною з читачами та щиро вітаємо колегу!

Найкращі автори працюють для найкращих читачів лише у «Проспекті Трубників»!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ