НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Ассорти Дніпропетровський обласний військовий комісаріат інформує. Лікування учасників АТО у санаторіях
Дніпропетровський обласний військовий комісаріат інформує. Лікування учасників АТО у санаторіях
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
07.12.2015 14:28

Для забезпечення належної організації заходів з реабілітації військовослужбовців (у тому числі, демобілізованих бійців) держава за бюджетні кошти пропонує поліпшити своє здоров’я та психологічний стан у двох санаторіях України, які стали переможцями конкурсних торгів. Послуги з реабілітації пропонують «Курорт Березівські мінеральні води» (Харківська обл.) та санаторій «Оризонт» (Одеська обл.), які відзначаються своїми унікальними джерелами мінеральних вод. Основними лікувальними факторами санаторіїв є чисте повітря, цілющі грязьові процедури та мінеральна вода. Тож, військовослужбовці можуть цілком безкоштовно виправити своє здоров’я та відпочити в одному із запропонованих закладів.

Для того, щоб отримати направлення на реабілітацію в зазначені вище санаторії, потрібно звернутись в управління праці та соціального захисту населення свого району, заповнити заяву, до якої додати копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань АТО в районах її проведення.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ