НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Криминал Засуджено юнака, який 4 роки переховувався від суду за вчинення пограбування
Засуджено юнака, який 4 роки переховувався від суду за вчинення пограбування
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
11.08.2017 14:26

Вироком Нікопольського міськрайонного суду засуджено 22-річного юнака, який чотири роки переховувався від суду та оголошувався в розшук, за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна, поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя і здоров’я потерпілого, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Встановлено, що на початку червня 2013 року приблизно о 23:50 годині 22-річний юнак за попередньою змовою з громадянином П., який засуджений вироком суду за вказаний злочин,  перебуваючи біля одного з будинків в                    м. Нікополі, побачили та наздогнали потерпілого, якому нанесли удар порожньою скляною пляшкою з під пива по голові, внаслідок чого останній впав на землю. Далі разом нанесли декілька ударів ногами та руками по його тулубу. Після чого, подолавши опір, обшукали кишені потерпілого та відкрито викрали два мобільних телефони та золотий ланцюг з хрестиком, чим своїми діями спричинили матеріальний збиток.

Державне обвинувачення підтримував прокурор Нікопольської місцевої прокуратури, який був принциповий у своїй позиції щодо призначення міри покарання. Суд, врахувавши думку державного обвинувача, призначив молодику покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

 

Прокурор Нікопольської

місцевої прокуратури

В. Жур

 

 

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ