НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Криминал Небезпечний «Новорічний подарунок»
Небезпечний «Новорічний подарунок»
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
30.04.2017 07:29

granata

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно мешканця м. Нікополя за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Так, наприкінці грудня 2015 року, у вечірній час, чоловік завітавши на новорічні свята в гості до свого приятеля, який мешкає в одній із багатоповерхівок, розташованих по вул. Шевченка у м. Нікополі, замість подарунка, приніс ручну осколкову оборону гранату Ф-1 та почав розмахувати нею.

У зв’язку з викладеним, господарі квартири викликали працівників Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області, які знешкодили «вибухонебезпечний новорічний подарунок» та затримали гостя, який його приніс.

Прокурором Нікопольської місцевої прокуратури підтримується державне обвинувачення в судових засіданнях.

За вчинене злочинне діяння, зловмиснику, відповідно до санкції статті, загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 

Прокурор Нікопольської місцевої

прокуратури  Р.Борко

.


 

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ