НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Видеоновости Дмитро Кузьменко – «Лицар Вітчизни»
Дмитро Кузьменко – «Лицар Вітчизни»
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
10.02.2015 16:20

У кабельного телебачення «Екран» - нові нагороди. Його директор Дмитро Кузьменко отримав звання «Лицар Вітчизни». Нагородження відбулось наприкінці 2014 року в Державній резиденції президента України – Малому Маріїнському Палаці.

Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної ради Програми «Лідери 21-го століття» Дмитру Кузьменку, керівнику ТРК «Екран», присвоєно звання «Лицар Вітчизни» з врученням ордену «Золотий хрест честі і звитяги», золотого іменного диплома, оригінальної іменної зброї – лицарської шаблі та нагрудного знака «Лицарський Легіон України». Це вже не перша нагорода керівника ТРК «Екран» та його колективу. Дмитро Кузьменко зізнається, такі події стимулюють його на подальшу чесну та кропітку працю на благо держави. Він сподівається, що його невелике підприємство стане прикладом для інших.

 

На рахунку Дмитра Кузьменка ціла колекція нагород, серед яких  «Хрест Пошани України», орден «Зірка слави. Економіка України», орден «За заслуги перед Вітчизною». Звання ж «Лицар Вітчизни» Дмитро Кузьменко отримав напередодні власного ювілею.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ