НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Видеоновости Випуск телепрограми "НТМ" 09.02.2015
Випуск телепрограми "НТМ" 09.02.2015
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
10.02.2015 16:11
 

-          Депутати ухвалили ставки податку на житлове та комерційне майно

-          Робота суду паралізована через відсутність світла

-          Нікопольці відзначили річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників

-          У кабельного телебачення «Екран» - нові нагороди

 

Перша в цьому році сесія Нікопольської міської ради виявилась багатою на ухвалені рішення. Так, депутати проголосували за головний фінансовий документ міста, ухвалили ставки податку на житлове та комерційне майно. Далі про це детальніше.

 

Робота міського суду паралізована через борги перед енергетиками. 13 січня через несплату за електроенергію в суді вимкнули світло. Немає освітлення, не працюють комп’ютери, через що – розгляд всіх цивільних та карних справ відкладений до кращих часів.

8 лютого нікопольці відзначили 71-річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Загальноміський мітинг відбувся біля пам’ятника «Гармата», що на дамбі. А напередодні, за традицією, представники промислових майданчиків, ветерани-трубники та учні 23-ї школи зібрались біля пам’ятника воїнам-трубникам. Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання, до меморіалу поклали квіти. Трубники поклали квіти і до пам’ятника 206-ї стрілецькій дивізії. Саме до неї в 1941 році були мобілізовані нікопольці, в перших рядах – звісно, трубники. Не всі повернулись додому у ’45-му, та пам’ять про подвиг героїв живе в серцях нікопольців.

 

У кабельного телебачення «Екран» - нові нагороди. Його директор Дмитро Кузьменко отримав звання «Лицар Вітчизни». Нагородження відбулось наприкінці 2014 року в Державній резиденції президента України – Малому Маріїнському Палаці.

Три роки в Україні діє механізм спрощеного оформлення дорожньо-транспортних пригод шляхом складання Європротоколу. Працівники ДАІ вкотре нагадали водіям, в яких випадках вони можуть не викликати Державтоінспекцію, та розказали про плюси Європротоколів.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 17.45, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ