НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Видеоновости Місто – з бюджетом!
Місто – з бюджетом!
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
06.02.2015 13:08

На першій в цьому році сесії, що відбулась 30 січня, депутати проголосували за головний фінансовий документ, за яким місто житиме протягом року. про особливості цього річного бюджету розповіли начальник фіну правління Олена Давидко та в.о. міського голови Андрій Фісак.

Бюджет не розвитку, а виживання – так назвав головний фінансовий документ міста Андрій Фісак. Проте, незважаючи на економічні та соціальні складнощі, бюджет збалансований та забезпечує всі програми розвитку Нікополя у 2015 році.

Видаткова частина бюджету становить 535, 9 мільйонів гривень. Її суттєвими складниками стали витрати на фінансування шістьох об’єктів охорони здоров’я, які передані на баланс міста. Також на місцеве фінансування перейшли дитячі юнацькі школи при громадських організаціях «Електрометалург» та «Трубник», на утримання яких виділено 1 мільйон 400 тисяч гривень. Обсяг дохідної частини бюджету у 2015 році зріс на 45,1% у порівнянні з минулим роком і склав 224,2 мільйони гривень. Основними джерелами надходження до бюджету міста стали нові податки.

Вперше передбачені нові види субвенцій – на охорону здоров’я, загальноосвітні та вечірні школи. Харчування дітей у школах залишається на рівні минулого року. А в дитячих садках змінився перерозподіл коштів: 60% сплачують батьки, 40% — держава. На програму розвитку житлово-комунального господарства закладено 54 мільйони гривень, що вдвічі більше ніж у минулому році. Ця сума передбачає і поточні витрати, і капітальні ремонти.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ