НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Видеоновости Іграшки з минулого: виставка з колекції Ганни Островер
Іграшки з минулого: виставка з колекції Ганни Островер
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
06.02.2015 13:06

В бібліотечному центрі народної творчості, що знаходиться в старій частині міста, проходить виставка м’якої іграшки. Усі представлені на ній експонати – іграшки з колекції Ганни Островер, які у 80-90 роках зробили маленькі нікопольці, що відвідували гурток майстрині. Ганни Ізарїлевни вже немає, проте її справа живе.

Карлсон, що живе на даху, черепаха Тортила, Вінні Пух із друзями, Вовк та Заєць – ці та ще чимало відомих всім дітям персонажів – експонати виставки м’якої іграшки,  що проходить в бібліотечному центрі народної творчості.

Окремою групкою стоять українські іграшки. Тоді, в роки їх створення, все українське ще не було таким популярним, проте Ганна Островер разом зі своїми вихованцям цікавились цією темою і створювали чудові стилізовані іграшки.

У Ганни Островер була мрія, що колись в Нікополі з’явиться музей м’якої іграшки «Ляльковий театр». Та поки цього не сталось. А от інша її мрія – втілилась у життя. Вона хотіла, щоб її іграшки «жили». Саме тому по закінченні виставки її експонати роздадуть діткам з дому дитячої творчості та дітям реабілітаційного центру «Ніка».

На кожній з іграшок – ярлик, на ньому Ганна Островер написала ім’я та вік дитини, яка цю іграшку створила. Тож, можливо, хтось з вихованців майстрині знайде своє творіння?

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ