НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Видеоновости Пасхальна виставка у НКДЦ
Пасхальна виставка у НКДЦ
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.04.2011 09:15

 

У виставковому залі культурно-дозвіллєвого центру відкрилась чергова виставка. Вона присвячена Пасхальним святам. 

На виставці представлені роботи художника та іконописця Марка Продана, вихованців нікопольської іконописної школи та школи лицьового шиття Спасо-Преображенського собору, а також живопис нікопольських художників. Усього на виставці 160 робіт близько 20 авторів.

Інна Дніпрова, завідуюча виставковим залом Міського палацу культури:

- …Здесь вы можете увидеть живопись, представленню никопольскими художниками, это изображения церквей как Украины, так и России.

Ікона на мамонтовій кістці з напівцінними камінцями, ікони, вишиті гладдю та хрестиком, з бісероплетіння, та пейзажі церков Нікополя і не тільки можна знайти на виставці. Крім цього, там є не лише картини та вишивки. Особливий інтерес представляє Біблія з особистої колекції Марка Дмитровича Продана.

Є і скульптура, зроблена Марком Проданом, з якої пішла ідея створити іконописну школу на Нікопольщині. Це скульптура монаха зі Спасо-Преображенським собором, вона має назву "Спочатку було слово".

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») каждые понедельник, среду, четверг в 18:00.


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ