НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Видеоновости Про воду, яку ми п'ємо
Про воду, яку ми п'ємо
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
29.03.2012 12:30

В Україні на сьогодні складна ситуація з забезпеченням населення якісною питною водою. Повсюди відбувається забруднення поверхневих водоймищ стічними водами промислових та комунальних підприємств, від об’єктів господарської діяльності. Підвищується мінералізація водоймищ. Серйозна проблема існує на Каховці. Експерти оцінюють її сучасний стан як незадовільний. Згідно досліджень, мулові відкладення займають 80% площі дна Каховського водосховища. Це є джерелом вторинного забруднення. Тобто навіть якщо прибрати зовнішні забруднювачі, вода не очиститься.

Ще на початку 2000них в Нікополі силами спілки «Громадянський дозор» перевіряли якість води – брали зразки мулу з Каховського водосховища. Результати були невтішні.

На науково-практичній конференції, що відбулась в Нікополі 27 березня 2012, дійшли висновку: для того, щоб виправити ситуацію з водою, необхідний комплекс заходів і об’єднання держави над цією проблемою.

Місцеві екологи погоджуються з необхідністю створення загально державної програми з поліпшення якості води. Але закликають починати рятувати Каховське водосховище від забруднення і на місцевому рівні.

Вода – це життя. Поліпшиться її якість – покращиться і життя. Тож водна проблема потребує пильної уваги та негайного вирішення.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

33-01

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ