НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя Вітаємо з Днем незалежності!
Вітаємо з Днем незалежності!
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.08.2017 08:18

Андрій Фісак, міський голова

Прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного прапору!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як символ єднання українців в ім’я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи, слави і відродження України. Під жовто-блакитним стягом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. І ми повинні шанувати його як найвищу національну святиню. А незалежність нашої держави відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови України.

У ці святкові дні ми повинні пам’ятати про те, якою ціною нам далася незалежність. Адже наша молода держава знову переживає нелегкі часи. Під загрозою опинилися самостійність України та цілісність її кордонів, котрі, як і багато років тому, боронять справжні патріоти, сини своєї країни. І я впевнений, що Україна переможе завдяки національному духу та незламній волі її народу.

Ми маємо пам’ятати, що Україна у нас одна – єдина і неподільна. Тому всі ми прагнемо, щоб у нашому суспільстві панували порозуміння і згуртованість, а на рідній землі – добробут, любов і такий довгоочікуваний мир!

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Бажаю вам, шановні нікопольці, міцного здоров'я, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Зі святами вас!

 

 

Андрій Шипко, народний депутат України

Дорогі мої земляки!

Від щирого серця вітаю вас із найголовнішим святом нашої держави – Днем незалежності України! Незалежності, за яку віддали свої життя тисячі наших героїчних пращурів та сучасників.

Наша незалежність – це історія віри в ідеали, історія людського подвигу та самовідданого служіння своєму народу, своїй землі.

Нашій країні надзвичайно пощастило на людей. Таких різних за діалектами, звичаями, характерами, але таких єдиних у своєму прагненні бачити свою неньку Україну щасливою, розвинутою, вільною.

Дякую кожному з вас, хто своєю повсякденною працею, своєю активною державницькою позицією робить нашу державу сильнішою. Дякую вам за віру у її щасливе майбутнє.

Переконаний, що так і буде, адже говорячи словами Максима Рильського: «Моя Батьківщина не знає «назад»! Вперед її кроки!».

Я бажаю кожному з вас і всій нашій країні упевненості у завтрашньому дні!

Хай буде щасливою і заможною кожна людина, кожна родина і вся наша Україна!

Зі святом!

 

Олександр ФЕЛЬДМАН, генеральний директорТОВ «НВО «Трубосталь»,
кандидат технічних наук, Почесний громадянин м. Нікополя

Дорогі нікопольці!

24 серпня – це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами україн- ської державності в символ свободи та праці. Якщо кожен з нас із натхненням працюватиме на благо рідної Батьківщи- ни та віддаватиме свої сили на побудову демократичної процвітаючої України, то успіх прийде неодмінно!

Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

 

 

 

 

Юрій ЮДІН, генеральний директор ТОВ «НЗСТ «ЮТІСТ»

Від колективу ТОВ «НЗСТ «ЮТІСТ» та від себе особисто вітаю Вас зі святом – Днем незалежності України!

Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як головне свято нашої країни.

Святкуючи разом з Вами, від душі бажаю міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України.

 

 

 

Адміністрація ТОВ «ВО «Оскар»

Шановні нікопольці!
Щиро вітаємо вас із національним святом – Днем незалежності України!

Наша країна святкує вже 26-ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. І з кожним роком розбудови і розвитку України поглиблюється усвідомлення цієї важливої події. Весь цей час ми з вами спільно щодня своєю сумлінною працею закладаємо чергову цеглинку у добробут держави. І попри всі труднощі, які доводиться долати на цьому шляху, ми з упевненістю можемо сказати, що Україна відбулася як незалежна держава.

Міцного здоров’я та щастя, добра та миру, достатку та щедрої долі, сили та наснаги в усіх ваших починаннях. Щоб ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненою і дарувала вам лише радість та задоволення.

 

Сергей КОСТЕНКО, председатель правления

Дорогие никопольчане и работники предприятия ЧАО «Никопольский ремонтный завод»!

Примите мои искренние поздравления с Днем независимости Украины.

Пусть политики будут рассудительны, мудры и благоразумны, народ – законопослушным, активным, творческим и работящим. Желаю нашему городу и предприятию успехов, процветания и сплоченности!

Пусть в ваших сердцах всегда горит огонь любви, веры и надежды, а в домах царят уважение, любовь и достаток!


 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ