НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України.
Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України.
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
28.06.2017 05:40

shipkoВ усіх державах світу конституції виступають не просто основним законом держави, а потужним базисом, на основі якого будується політичне та економічне життя країни, особливості її державного управління.

Наша Конституція досить молода – їй лише 21 рік, але з упевненістю можна сказати, що за цей час Україна пройшла шлях, який деякі держави долають віками. Ми, українці, стали вільною, незалежною нацією, яку знають і поважають у світі. Наші здобутки та перемоги – це заслуга кожного з нас.

Упевнений, дія Конституції починається з кожного з нас. З нашого вміння поважати Головний документ країни, дотримуватися його норм, вимагаючи реалізації своїх прав, виконувати свої обов’язки.

З кожним роком наша країна все більше відповідає принципам, задекларованим у нашій Конституції, стає дійсно соціальною, правовою, незалежною, суверенною державою. Цей процес іде досить непросто, але він є відчутним.

Я вірю в щасливе майбутнє нашої країни. Я вірю в кожного з вас, дорогі мої земляки! І я зроблю все можливе, аби ви були здоровими, соціально захищеними і щасливими громадянами нашої щасливої країни!

 

З повагою Андрій ШИПКО,
народний депутат України.

 

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

26-01

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ