НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя Журналісти отримували винагороди
Журналісти отримували винагороди
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
23.06.2017 13:16

Привітання, дипломи, нагороди, подарунки, музичні вітання, квіти… Так проходили святкові заходи до професійного свята Дня журналіста. Всі нікопольські засоби масової зібралися в Палаці урочистих подій, щоб прийняти вітання на свою адресу, зустрітися один з одним і урочисто відзначити своє свято. Судячи з відгуків багатьох наших колег, організація заходів сподобалась і принесла учасникам задоволення.

Нагадаємо всім, що саме відбувалося в Палаці урочистих подій. Поздоровити журналістів прийшло багато гостей. Першим представників мас-медіа привітав міський голова Андрій Фісак. Він вручив десятьом представникам ЗМІ Почесні грамоти і Подяки від міського голови.

Приємними митями завжди є вручення нагород, а їх в цьому році було чимало. Наші журналісти протягом року багато працювали і прийняли участь у щорічних творчих конкурсах, які пройшли на місцевому та обласному рівні.

Нікопольщина багата на журналістську братію

Напередодні свята, в Будинку профспілок міста Дніпро відбулися урочистості з нагоди професійного свята Дня журналіста. За підсумками конкурсів наші нікопольські журналісти теж одержали нагороди.

Дуже поважне та компетентне журі, до складу якого увійшли імениті та знанні майстри пера, заслужені журналісти України, професори-викладачі профільних журналістських вищих навчальних закладів визначили переможців.

– Серед переможців конкурсу в номінації «Патріот» став кореспондент студії телебачення заводу феросплавів Дмитро Северін за створений ним фільм на патріотичну тематику «Призвание – творить». Він одержав Диплом і винагороду.

– Лауреатом творчого конкурсу з врученням Диплома та винагороди в номінації «Люби і знай свій рідний край», премія імені Павла Богуша, засновником якої є директор ВНО «Трубосталь» Олександр Фельдман, визнана Юлія Бєлік за публікацію «Вековая память о Петре Калнышевском в новом памятном знаке».

– Серед переможців конкурсу в номінації «Премія Рема Суворова» на військово-патріотичну тематику та захист учасників Великої Вітчизняної війни журі визначило Оксану Сизову – начальника прес-служби міськради міста Покров. Їй вручено медаль, диплом та винагорода.

Голова Нікопольської Спілки НСЖУ Володимир Глядченко був відзначений і нагороджений премією серед кращих керівників міських регіональних організацій НСЖУ.

«Почесним знаком НСЖУ» за професійну майстерність, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток української журналістики рішенням секретаріату національної спілки України була удостоєна Юлія Олексіївна Бєлік, член Правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, заступник голови Правління Нікопольської регіональної організації НСЖУ.

Ользі Нетребу винагороду від Спілки журналістів вручає Володимир Глядченко

Почесною Грамотою секретаріату національної спілки НСЖУ нагороджені:

-         Людмила Василівна Герасименко, член спілки НСЖУ

-         Ольга Володимирівна Нетреба, член НСЖУ

-         Валерій Єгорович Бенько, член НСЖУ

На місцевому рівні в цьому році, як і в попередніх, кількість оголошених номінацій творчих конкурсів складала цифру 11. Це були такі номінації:

-         «Ми – НІКОПОЛЬЦІ», засновник міський голова А. П. ФІСАК.

-          «НА ВАРТІ ІНТЕРЕСІВ НІКОПОЛЬЧАН», засновник народний депутат України А. Ф. ШИПКО.

– «СЛАВНА ТРУДОВА ДІНАСТІЯ», засновник директор Нікопольського заводу Феросплавів, депутат обласної ради В. С. КУЦИН.

-         «БЕЗПЕЧНА ЕКОЛОГІЯ – ЗДОРОВА НАЦІЯ», засновник генеральний директор ТОВ «Таврія», депутат обласної ради В. О. ЄВТУШЕНКО.

«ЛЮБИ і ЗНАЙ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ» (премія імені Павла Богуша, засновник – генеральний директор ВНО «Трубосталь» О. І. ФЕЛЬДМАН)  

– «НІКОПОЛЬ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ», засновник «ІНТЕРПАЙП НИКОТЬЮБ»

-         «ПАМ*ЯТАЄМО ВЕТЕРАНІВ», засновник об’єднання нікопольських трубних заводів

-         ГОСТРА СОЦІАЛЬНА ТЕМА» премія ім. Олександра Черкащенко, засновник директор поліграфічного центру «СІЧ» О. О. ФЕЛЬДМАН.

-         «ОДНА ЄДИНА – МОЯ ТИ РІДНА УКРАЇНА», засновник Т. В.ЧІКОВ, редактор газети «СИЛА», депутат міської ради.

-         «НІКОПОЛЬ ПРАВОСЛАВНИЙ», засновник протоієрей Спасо-Преображенського Собору УПЦ отець Микола МАРУЩАК.

-         «ФОТООБ*ЄКТИВ», засновник директор мережі магазинів «Цифровий Фотоцентр» О. П. ШПОНЬКА.

Кожна номінація передбачала трьох переможців. Виняток склала номінація «Ми –нікопольці», в якої міський голова Андрій Фісак нагородив 8 журналістів.

Генеральний директор ТОВ «НВО «Трубосталь» Олександр Фельдман вручає винагороду Мирославу Жуковському

Всі ці винагороди переможцям вручали наші партнери-спонсори, яким велика вдячність за підтримку і стимулювання наших журналістів-конкурсантів.

 

Юлія БІЛИК.

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ