НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя Бюджет участі у Нікополі: Твоя ідея має значення!
Бюджет участі у Нікополі: Твоя ідея має значення!
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
13.05.2017 16:04

Бюджет участі у Нікополі: твоя ідея має значення!
аби зробити Нікополь краще – впродовж травня подай заявку до конкурсу проектів!

Бюджет участі у Нікополі офіційно стартував! Що це означає? Це означає, що будь-який учасник громади міста Нікополь, що постійно проживає у Нікополі та має вік більше 18 років, має можливість реалізувати проект, що передбачає покращення благоустрою міста чи, наприклад, мікрорайону. Планується, що це нововведення буде користуватися попитом у громадян, тим паче, що проект буде реалізовуватися профільними виконавчими органами місцевої влади та за кошти міського бюджету.

Як працює бюджет участі?

  1. Громадяни подають проекти на фінансування з бюджету участі.
  2. Місцева влада створила експертну групу для попереднього відбору проектів.
  3. Відібрані проекти виставляються на голосування для всіх членів територіальної громади (голосування відбуватиметься на сайті http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol та традиційним способом у бібліотеках та клубах за місцем проживання – з 26 червня по 5 липня).
  4. Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, фінансуються з бюджету участі міста та реалізовуються профільними виконавчими органами місцевої ради впродовж 2017 р.

Коли можна подати заявку?

Заявки приймаються з 1 по 31 травня 2017 року.

14 травня у центральній бібліотеці міста Нікополь відбудеться Форум громадських проектів. Програма включатиме: безкоштовний тренінг з написання проектних заявок від досвідченого тренера, консультації щодо заповнення Заявки, розгляд досвіду реалізації бюджетів участі у інших містах. Кожен учасник отримає пам’ятку, інструкцію та аплікаційну форму для подачі Заявки.

Які є вимоги до проекту?

• Граничний кошторис для реалізації – 15 000 грн.

• Проект має бути реалізований до кінця 2017 року.

• Реалізація проекту має бути в компетенції органу місцевого самоврядування.

• Проект повинен реалізовуватися на земельних ділянках, які належать на праві комунальної власності територіальній громаді м. Нікополя, та відповідати затвердженій містобудівній документації.

• Сфера реалізації проекту повинна бути публічною.

• Перед подачею Заявки проекту потрібно зібрати не менше 15 підписів у його підтримку

Проекти не можуть:

• Бути розраховані тільки на виконання проектної документації.

• Носити фрагментарний характер (виконання одного з елементів в майбутньому вимагатиме прийняття подальших елементів).

• Суперечити діючим програмам міста або дублювати завдання, які передбачені цими програмами на поточний рік.

• Суперечити чинному законодавству України.

• Передбачати витрати на утримання та обслуговування, що перевищують вартість реалізації проекту.

Як подати заявку?

Свої проектні ідеї можна подати у формі заповненої Заявки з 1 по 31 травня. Скачати форму Заявки з додатками, а також інструкцію з їх заповнення можна на сайті проекту: https://nikopolcharity.wixsite.com/pbnikopol .

Спосіб подання Заявки з додатками: електронною поштою у вигляді відсканованого оригіналу за адресами Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript (з темою листа «Бюджет участі») чи принести особисто у паперовому вигляді до відділу економічного аналізу та прогнозування управління економічної політики Нікопольської міської ради вул. Електрометалургів, 3, (каб. 30/1) з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 17.45 (обідня перерва з 13.00 до 13.45). Дізнатися про можливі альтернативні способи подачі Заявки Ви можете за телефоном Гарячої лінії – (066) 477 000 2.

Деякі приклади проектів що можуть бути реалізовані у Нікополі:

• створення дитячого майданчику або арт-об’єкту,

• покращення естетичного вигляду свого мікрорайону,

• благоустрій території міста,

• запровадження нового заходу, що може стати міською традицією,

• інші. 

Приклади проектів, що перемогли в інших містах:

• створення велопарковки та доріжки,

• створення дитячого простору,

• відновлення паркової алеї,

• «Дорога до школи» – облаштування бруківкою доріжки,

• «Здорова Україна» – облаштування майданчика з тренажерами,

• облаштування сучасної інтернет-бібліотеки,

• встановлення камер цілодобового спостереження на подвір’ї школи,

• створення молодіжного простору,

• та інші.

ЗАЦІКАВИЛИСЬ? ЗАПРОШУЄМО НА ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ПРОЕКТІВ 14 ТРАВНЯ!

Для популяризації, навчання і залучення якомога більшого числа мешканців до участі і голосування за кращі проекти благодійним фондом «Нікополь туристичний» при фінансуванні Німецького товариства з Міжнародного співробітництва GIZ та у співпраці з місцевою владою з травня і впродовж всього 2017 р. реалізовується проект «Супроводження впровадження бюджету участі у м.Нікополі задля покращення якості життя мешканців міста і розвитку громадянського суспільства».

Зокрема в рамках проекту 14 травня у Центральній бібліотеці буде проведений Форум громадських проектів з безкоштовним тренінгом для учасників, інформацією про реалізацію бюджетів участі у інших містах, також ви зможете презентувати свій проект та отримати цінні поради із його доопрацювання від запрошеного експерта.

Також проектом передбачені: локальні зустрічі з громадянами міста, надання їм інформації щодо проекту та участі у ньому, безкоштовна консультація учасників щодо заповнення заявки проекту на Гарячій лінії проекту; інформаційна та консультаційна підтримка учасників від подання заявки до голосування (онлайн і у бібліотеках та клубах міста), також буде проведений другий Форуму громадських проектів по результатам реалізації проектів-переможців.

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗАЯВКИ!

Дізнатись детальніше про бюджет участі та отримати допомогу у заповненні Заявки можна за телефоном Гарячої лінії, що працює з понеділка по суботу: (066) 477 000 2.

Підписуйтесь на спільноти «Бюджет участі у Нікополі» у соцмережах: Vk.com/PBNikopol та Fb.com/groups/PBNikopol , за детальною інформацією також заходьте на сайт проекту – https://nikopolcharity.wixsite.com/pbnikopol .

Бюджет участі у Нікополі: твоя ідея має значення! Зробимо Нікополь кращим!


 

 

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ