НТМ - Новини Твого Мiста

 • leftlayout Layout
 • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя ЗРОБИМО НІКОПОЛЬ КРАЩИМ!
ЗРОБИМО НІКОПОЛЬ КРАЩИМ!
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
20.04.2017 11:03

З 01 травня розпочинається прийом проектів для участі у програмі бюджету участі

Шановні мешканці міста Нікополя!

Вперше у місті запроваджено програму «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у           м. Нікополь на 2016-2020 роки». У бюджеті Нікополя передбачено 300 тис. грн. на 2017 рік для реалізації проектів, які стануть переможцями конкурсу. Тож кожен бажаючий, що має ідею для покращення міста, але не має коштів на її реалізацію, може втілити задум у життя. Наприклад: створення дитячого майданчику або арт-об’єкту, покращення естетичного вигляду свого мікрорайону, благоустрій території міста, або запровадження нового заходу, що може стати міською традицією!

Приклади проектів, що перемогли в інших містах: створення велосипедної парковки та доріжки, створення дитячого простору, відновлення паркової алеї, «Дорога до школи» - облаштування бруківкою доріжки, «Здорова Україна» - облаштування майданчика з тренажерами, облаштування сучасної інтернет-бібліотеки, встановлення камер цілодобового спостереження на подвір’ї школи, створення молодіжного простору та інші.

Прийом проектів триватиме з 01 травня по 31 травня 2017 року.

Умови конкурсу прості та прозорі:

 • - Проекти можуть подавати мешканці, які постійно проживають у межах м. Нікополя, та яким виповнилось 18 років.
 • - Граничний кошторис для реалізації 1 проекту становить 15,0 тис.грн.

Вимоги до проекту:

 • - проект має бути реалізований до кінця 2017 року;
 • - реалізація проекту має бути в компетенції органу місцевого самоврядування;
 • - проект повинен реалізовуватись на земельних ділянках, які належать на праві комунальної власності територіальній громаді м. Нікополя, та відповідати затвердженій містобудівній документації;
 • - сфера реалізації проекту повинна бути публічною.

Проект має бути поданий відповідно до форми з мінімальною кількістю підписів за його підтримку – 15 (крім автора проекту).

У рамках бюджету участі не прийматимуться до розгляду проекти, які:

 • - розраховані тільки на виконання проектної документації;
 • - носять фрагментарний характер (виконання одного з елементів в майбутньому вимагатиме прийняття подальших елементів);
 • - суперечать діючим програмам міста або дублюють завдання, які передбачені цими програмами на поточний рік;
 • - суперечать чинному законодавству України;
 • - передбачають витрати на утримання та обслуговування, що перевищують вартість реалізації проекту.

Свої проектні ідеї можна подати протягом травня електронною поштою у вигляді відсканованого оригіналу за адресами Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript чи принести особисто у паперовому вигляді до відділу економічного аналізу та прогнозування управління економічної політики Нікопольської міської ради (каб. 30/1) з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 17.45. Обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Інформація, що підлягає заповненню, та подається для участі у конкурсі:

1) Форма подання проекту

2) Додаток до форми подання проекту (підписи за його підтримку)

Телефон для довідок: 4-26-45

Благодійним фондом «Нікополь туристичний» у співпраці з Німецьким товариством з Міжнародного співробітництва GIZ буде впроваджено проект: «Супроводження впровадження бюджету участі у м.Нікополі задля покращення якості життя мешканців міста і розвитку громадянського суспільства», що передбачає наступний план заходів:

 • - Проведення форуму громадських проектів з безкоштовним тренінгом для учасників - 13 травня (ви зможете презентувати свій проект та отримати цінні поради із його доопрацювання від запрошеного експерта).
 • - Локальні зустрічі з громадянами міста, надання їм інформації щодо проекту та участі у ньому
 • - Безкоштовна консультація учасників щодо заповнення заявки проекту на гарячій лінії проекту: +38 (066) 477 000 2. Графік роботи гарячої лінії: ПН-СБ з 8.30 до 17.00.
 • - Інформаційна та консультаційна підтримка учасників проекту на протязі від подання заявки до реалізації проекту.
 • - Розміщення інформаційних стендів у місцях голосування
 • - Проведення другого форуму громадських проектів по результатам реалізації проектів.

Запрошуємо всіх небайдужих ініціативних громадян нашого міста до участі у конкурсі! Це унікальний шанс втілити свій проект в життя.

Зробимо Нікополь кращим!


 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ