НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя В Нікополі відзначили подвійне свято: День матері та День сім’ї
В Нікополі відзначили подвійне свято: День матері та День сім’ї
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.05.2016 12:14

14-го травня на Європейській площі відбулось справжнє родинне свято, присвячене Дню матері та Дню сім’ї. На присутніх чекала цікава та різноманітна програма для дітей, молоді та дорослих.  

Спочатку в центрі уваги були найменші нікопольці. Їх прийшли розважити улюблені герої сучасних мультфільмів – фіксики. Вони співали і танцювали разом з малечею, від чого і артисти, і діти, і їхні батьки отримували величезне задоволення.

Одночасно з іншого боку площі працівники КЗ «Спорт для всіх» проводили із юними спортсменами веселі старти. Також всі бажаючі могли взяти участь у творчих майстер-класах, зробити собі натільні малюнки, а також придбати вироби ручної роботи від місцевих майстринь.

Вже за півгодини на площі зібралось чимало родин, які приєднувались до свята. Учні міста підготували для них яскраві виступи шкільних команд черлідерів. А вихованці школи сучасних танців «BRONX» вражали публіку своїми професійними показовими композиціями.

Ознаменувався цей день і парадом мам, який вперше проводився в Нікополі. Десятки щасливих матусь гордо крокували центральною вулицею зі своїми дітьми, а присутні вітали їх бурхливими оплесками.

Глядачі стали свідками цікавого концерту, який для них підготували творчі таланти міста. Всіх із родинним святом вітала заступник міського голови Ольга Коник. З нагоди Дня матері на сцену запросили багатодітних жінок, а також матерів-вихователів, які створили ДБСТ, і крім своїх, піклуються ще й про прийомних дітей. Для них вони всі рівні та рідні, вони – найкращі у світі, бо є сенсом життя кожної з цих жінок. Всіх матусь привітали зі святом і вручили пам’ятні подарунки.

Напередодні у школах міста також звеличували МАМУ

…Мама – така людина, яка замінить всіх, але жодна людина не замінить її… Під таким щирим гаслом у СЗШ № 4 пройшов зворушливий концерт для матусь. Школярі різного віку звеличували найріднішу людинув світі. Їм присвячували вірші, для них співали пісні не тільки українською, а й польською мовою. Та не залежно від того, якою мовою оспівувати маму, значення цього слова незмінно цінне та найдорожче у світі.

 

Прес-служба міської ради

Свято найріднішої людини

Немає людини ближчої, ніж мама. Її погляд зігріває, її руки лікують, усмішка осяює, слово заспокоює. Материнські почуття не обмежуються територіальним та часовим простором, національною приналежністю та соціальним статусом. Образ матері – святий для будь-якого народу світу. Багато віршів написано про маму, не менше складено пісень та безліч мистецьких творів закарбували у віках її образ.

З нагоди Міжнародного дня матері у середній загальноосвітній школі №4 пройшло незвичне сімейне свято. Його ініціаторами виступили вчителі української мови Лариса Соколова, та польської – Гражина Андрощук, поєднавши у заході найкращі традиції української та польської культур. Українське «нене» та польське «matkа» звучали зі сцени в унісон. Навіть ті у залі, хто не знає польської мови, розуміли зміст душевних віршів та проникливих пісень, адже їх виконавці натщесерце намагались виказати свою вдячність та щиру любов до своїх матусь. Дивувало, як добре учні володіють не лише рідною мовою, але й польською. Співали, танцювали та декламували поезії та важливим був не лише зміст, але й емоції, якими діти наповнювали кожен виступ, бо важко дібрати слова, коли мова йде про справжні почуття.

Захід пройшов у атмосфері родинного затишку. Рядки українських та польських класиків, рідні мелодії у виконанні дітей, схвилювали материнські серця, не минулося без сліз радості та сентиментів. Доньки та синочки, як могли, огортали матусь увагою та любов’ю. Артистичні номери, обереги, зроблені власноруч, квіти – все для найріднішої людини! Дісталася іскра дитячого тепла і бабусям. Директор школи Віктор Скрипник шкодував, що не всіх учнів батьки змогли відвідати свято. Хоча, напевне, що у них ще буде можливість зробити це наступного року, адже всі присутні відчули, що сьогодні зародилася добра традиція – зі сцени актового залу хоч раз на рік, на всіх мовах світу сказати мамі: «Дякую за подароване життя!».

 

Оксана ЛИМАР.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ