НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя З 1-го березня при поліклініці КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4» розпочало свою роботу міське консультаційно-діагностичне відділення
З 1-го березня при поліклініці КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4» розпочало свою роботу міське консультаційно-діагностичне відділення
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
03.03.2016 09:03

Тобто, з 1-го березня 2016 року профільні спеціалісти не надаватимуть своїх послуг в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Вони змінили свою дислокацію і приймають пацієнтів у новому міському консультаційно-діагностичному відділенні, яке розташоване на базі КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4» за адресою: пр.Трубників,56/2. У той самий час, в амбулаторіях залишаються сімейні лікарі, ліжка денного перебування для проведення елементарних маніпуляцій і проводиться забір аналізів.


З 2011 року в Нікополі, як і в усій Дніпропетровській області, почав реалізовуватись «пілотний проект», пов'язаний із реформуванням медицини. Відтоді медичну галузь розподілили на первинний, вторинний і третинний рівень надання послуг. Первинний рівень – це безпосередньо сімейна медицина, вторинний – розподіл за спеціалізацією. Протягом двох років в місті тривав процес реформування, але його не було належним чином доведено до логічного завершення. Тому вийшло так, що в амбулаторіях первинної ланки медицини вели свій прийом, як сімейні лікарі, так і профільні спеціалісти, кабінети яких розташовувались хаотично по всьому місту. Практика декількох років довела, що пацієнту для того, аби отримати медичну допомогу необхідно було: 1) звернутись до сімейного лікаря, 2) отримати направлення і звернутись до спеціаліста, 3) пройти необхідні обстеження, здати аналізи, 4) повернутись із результатами до спеціаліста, який призначить курс лікування. І всі ці кроки необхідно було зробити у різних медичних закладах. Щоб удосконалити систему надання медичних послуг, підвищити їх рівень та спростити «маршрут пацієнта» місцевою владою було прийняте рішення стосовно оптимізації медичної галузі в Нікополі:

- Порадившись із медпрацівниками, ми разом прийняли рішення про створення міського консультаційно-діагностичного відділення на базі КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4». І, починаючи із 1-го березня, всі профільні спеціалісти сконцентровані саме у цьому медичному закладі. Тут також розташована своя лабораторія і є обладнання для медичних обстежень різного характеру. Тобто, у цьому медичному закладі людина отримає весь спектр необхідних послуг, що дуже зручно, як для лікаря, так і для пацієнта. Згодом медичний заклад змінить свою юридичну назву і стане міською поліклінікою, а лікарні № 1 та № 4 об’єднаються в одну міську лікарню. Це дасть можливість економити бюджетні кошти і направляти їх на підвищення рівня медицини в місті, - стверджує міський голова Андрій Фісак.

Отже, з першого дня весни у лікарні № 4 працює на 50 спеціалістів більше. Загальна кількість працівників закладу – 290. У цьому медичному закладі ведуть прийом спеціалісти всіх напрямків:

- У зв’язку з реорганізацією наш медичний заклад функціонує  у дві зміни: з 8-ої до 20-ої години в будні дні. В суботу – з 8-00 до 14-00. Тепер у нас працюють по декілька спеціалістів одного напрямку, що дає змогу розширити можливості надання медичних послуг. Адже, крім прийому, на базі поліклініки розташовані денні стаціонари хірургічного та терапевтичного профілів. У нас відкрився новий напрямок – допомога учасникам АТО, де працюють терапевт, психолог, а також фізіотерапевтичний кабінет для реабілітації. Для того, аби не створювати черги, ми акцентуємо увагу на талонній системі. Щоб записатись на прийом до лікаря, можна зателефонувати за номером реєстратури: 639-999. У найближчий час додатково буде введено окрему телефонну лінію для замовлення талонів безпосередньо через сімейних лікарів, - розповідає головний лікар КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4» Надія Бредихіна.

Керівник міста акцентує увагу на тому, що в Нікополі планується створити і єдиний дитячий медичний центр, який у перспективі розташовуватиметься у приміщенні по пр.Трубників, 47.

- Як відомо, зараз в Нікополі відсутня дитяча лікарня. Ми плануємо створити дитячий медичний центр, на базі якого буде поліклініка, діагностика і стаціонар. Його територію буде огороджено належним чином, встановлено дитячі майданчики для маленьких пацієнтів. Для того, аби реалізувати такий проект, необхідні чималі кошти. Тому зараз з цього приводу ведуться активні перемовини на обласному та державному рівнях, - говорить Андрій Фісак.


Прес-служба міської ради

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ