НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя Шановні підприємці! Запрошуємо на безкоштовний семінар з питань участі у державних закупівлях через систему ProZorro - у Нікополі!
Шановні підприємці! Запрошуємо на безкоштовний семінар з питань участі у державних закупівлях через систему ProZorro - у Нікополі!
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.02.2016 16:30

Запрошуємо підприємців Нікополя, Марганцю, Орджонікідзе та Нікопольського району відвідати зустріч за участю представників влади та бізнесу, присвячену відкритим державним закупівлям через електронну систему ProZorro.

У Нікополі система ProZorro  почала вводиться у дію з вересня 2015  року - відповідно до розпорядження міського голови Андрія Фісака. Виконавчим органам міської ради, бюджетним закладам та установам міста, комунальним підприємствам доручено здійснити поетапну реєстрацію в ProZorro та підготовку до проведення закупівель у зазначеній системі. За цей час вже зекономлено близько 10% від запланованих на закупівлю коштів, впровадження триває.

Нещодавно Верховна Рада прийняла новий закон про державні закупівлі, згідно з яким протягом 2016 всі закупівлі за бюджетні кошти будуть здійснюватися через систему електронних торгів ProZorro. У зв’язку з цим, а також для залучення якомога більшої кількості підприємців на ринок держзакупівель, виконавчий комітет Нікопольської міської ради, ГО «Громадський контроль» ініціює низку роз’яснювальних зустрічей представників бізнесу з фахівцями по роботі з електронними держзакупівлями.

Зустріч для підприємців міст Нікополь, Орджонікідзе, Марганець та Нікопольського району відбудеться 3 березня 2016 о 12.00 у ГДК (НКДЦ) за адресою: м. Нікополь, вул. К.Лібкнехта, 94 (поряд з «АТБ» по вул. Віктора Усова).

Гості зустрічі – координатори проекту ProZorro в Дніпропетровській області (ГО «Громадський контроль»). На зустрічі будуть обговорюватися наступні теми:

- Особливості нового закону про державні закупівлі.

- Як почати продавати державі?

- Що таке система ProZorro і як з нею працювати?

- Де можна ознайомитися з планом закупівель держави і міст на 2016 рік?

- Як перемагати в закупівлях через систему ProZorro?

 

Зареєструватися на семінар можна за телефонами: (05662) 5-05-73, (050) 922-85-00 або за посиланням у інтернеті:  https://goo.gl/V5TkzV .

Партнер заходу - ГО "Нікопольський центр підтримки підприємництва" та Нікопольська міська рада.

Чекаємо на Вас !

 

Відділ з питань сприяння розвитку малого та середнього бізнесу Нікопольської міськради

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

26-01

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ