НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя Офіційно. Заява про наміри отримання дозволу на викиди
Офіційно. Заява про наміри отримання дозволу на викиди
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
09.02.2016 11:38

ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» заявляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин для проммайданчика трубоволочильного цеху, що розміщується за адресою: м. Нікополь, проспект Трубників, будинок 56Г/1, на виконання вимог Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та постановою КМУ від 13.03.2002 р. №302  

Підприємство спеціалізується на виготовленні труб та трубних заготовок з нержавіючих марок сталі.

Під час роботи обладнання в атмосферне повітря викидаються забруднюючі речовини, до основних з яких відносяться: залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо), мідь та її сполуки – мідь сірчанокисла, манган та його сполуки (у перерахунку на діоксид мангану), натрію гідрооксид, натрію хлорид, натрію карбонат (сода кальцинована), натрію нітрит, хром та його сполуки (у перерахунку на триоксид хрому), оксиди азоту (в перерахунку на діоксид азоту) [NO+NO2], азотна кислота, аміак, водню хлорид, сульфатна кислота, оксид вуглецю, фтористий водень, фториди добре розчинні неорганічні, фториди погано розчинні неорганічні, метан, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, натрію ортофосфат та неметанові леткі органічні сполуки.

При отриманні дозволу на викиди будуть встановлені умови до технологічного обладнання та споруд, адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру для запобігання перевищення викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» гарантує при здійсненні своєї діяльності дотримання вимог і нормативів природоохоронного та санітарного законодавства.

Всі пропозиції та зауваження щодо намірів ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН» отримати дозвіл на викиди направляти протягом 30 календарних днів з моменту опублікування даного оголошення до виконавчих органів Нікопольської міської ради за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, тел.. 5-14-30.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ