НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя Вшануємо пам'ять українських воїнів-десантників, які рік тому загинули в зоні АТО!
Вшануємо пам'ять українських воїнів-десантників, які рік тому загинули в зоні АТО!
Рейтинг статьи: / 1
ХудшийЛучший 
11.06.2015 08:53

Мітинг-реквієм, присвячений пам’яті мужніх героїв, під назвою «Десантники не вмирають – вони уходять в небо» пройде 15 червня о 18 годині на центральній площі міста. Ініціюють цей захід побратими загиблих хлопців – представники громадської організації «Союз десантників Нікополя».

Нагадаємо, що в ніч з 13 на 14 червня 2014 року терористи вистрілами із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета вразили військово-транспортний літак Повітряних Сил Збройних сил України «Іл-76». На борту літака, який здійснював посадку у Луганському аеропорту, знаходились військовослужбовці, техніка, спорядження та продовольство. В результаті нападу з боку ворога загинуло 9 членів екіпажу із Мелітопольської авіаційної транспортної бригади та 40 десантників з 25-ої окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. У числі загиблих воїнів були 32 солдата із Дніпропетровщини, серед них і наші земляки – Сергій Москаленко, Антон Кузнєцов та Руслан Кулібаба.

 

Прес-служба міської ради

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

26-01

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ