НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
Главная Новости Никополя В Нікополі 05.08.13 р. дві людини захворіло на ботулізм
В Нікополі 05.08.13 р. дві людини захворіло на ботулізм
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
14.08.2013 10:42

Захворювання пов`язане із вживанням риби в`яленої домашнього виготовлення, придбаної у приватної особи в місті стихійної торгівлі.

Протягом останніх років мають місце непоодинокі випадки реалізації овочевих консервів домашнього приготування, консервованих дикорослих грибів домашнього приготування, риби солоної, в'яленої та копченої, копченої та солоної м`ясної продукції, виготовленої в домашніх умовах на ринках міста та в місцях стихійної торгівлі, що і призводить до захворювання на ботулізм.

Ботулізм – гостра інфекційна хвороба з групи кишкових інфекцій, яка характеризується важким ураженням нервової системи, змінами серцево-судинної системи, слабкістю скелетних і гладких м'язів, порушенням зору, ковтання, моторики кишок. Збудник ботулізму – спороносна анаеробна паличка. Токсин палочки ботулізму є самим небезпечним з всіх відомих бактеріальних токсинів. Відомі випадки, коли тільки одне зіткнення токсичного продукту із слизистою ротової порожнини призвело до захворювання на ботулізм.

Симптоми захворювання зазвичай проявляються через 12-36 годин після попадання клострідії ботулізму в організм. Першими симптомом отруєння є слабкість, головний біль, запаморочення, розлад зору: постраждалі скаржаться на послаблення зору, на «туман» або «сітку», подвоєння в очах. Одночасно наступають розлади ковтання та мови. Характерним симптомом захворювання є слабкість в м’язах шиї та кінцівок. Тривалість хвороби від 4 до 8 днів. При відсутності специфічного лікування смерть може наступити вже на 2-3 день.

Всім хворим з підозрою на ботулізм показана обов'язкова госпіталізація.

Основною причиною виникнення ботулізму є вживання в їжу неякісно виготовленої в домашніх умовах солоної, копченої та консервованої продукції.

Насамперед, не слід купувати в’ялену, копчену, солону рибу з рук, на «стихійних ринках», біля магазинів, на зупинках транспорту тощо. Це стосується також і різних консервів, м’ясокопченостей та ковбас домашнього виготовлення, інших продуктів невідомого походження та сумнівної якості.

Шановні нікопольці! Бережіть своє здоров'я і здоров 'я своїх близьких! 

 

О. Меркулова, головний спеціаліст Нікопольського

міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби

у Дніпропетровській області

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

26-01

Подпишись уже сегодня!

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Написать нам

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ


дизайн интерьеров под ключ
design-guru.moscow