НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная НОВОСТИ Спецрепортаж Вибори-2020. ВСЯ ПРАВДА ПРО ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ РУСЛАНА ОЛЕЙНИКА
Вибори-2020. ВСЯ ПРАВДА ПРО ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ РУСЛАНА ОЛЕЙНИКА Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.11.2020 15:38

ДИТЯЧІ РОКИ

У 80-х роках минулого століття в Нікополі проживало, згідно статистичних даних близько 158 тисяч населення. Серед них була молода сім’я Юрія та Олени Олійник. В 1984 році молоді справили весілля і були раді можливості незалежно від батьків будувати свою сім’ю, отримавши кімнату в гуртожитку по вулиці Електрометалургів, що біля автовокзалу. Тут 27 вересня 1985 року у них народився первісток – син Руслан. Тут він пішов до дитячого садочку «Червона шапочка» (зараз, нажаль, цього дитячого закладу вже не існує, замість нього обладнаний комплекс SPA-салону). З цього ж гуртожитку в 1992 році маленький Руслан пішов до першого класу школи №20.

oleinik

Руслан Олійник з мамою і дочками Софією та Євою

Подружжя Олійників не відзначалося великим фінансовим достатком в сім’ї, скоріше навпаки – це були прості, працелюбні, чесні люди, які складали переважну більшість громадян радянської держави. Юрій Петрович був залізничником, працював машиністом на електровозі. Олена Миколаївна молодою дівчиною прийшла на Нікопольський хлібокомбінат, де працює і до теперішніх часів. 15 років Олійники з двома діточками – Русланом та його молодшою сестрою Анастасією прожили в гуртожитку. Мрія про свою окрему квартиру у подружжя здійснилася в 1998 році, вони переїхали в кооперативну квартиру дев’ятоповерхівки по вулиці Першотравневій. Руслану на той час було 14 років і він продовжував навчатися в СШ №20.

Класний керівник Руслана Олійника Любов Іванівна Любімова досі пам’ятає свого учня і згадує його виключно теплими словами. «Руслан був один з улюблених учнів, таких дітей вчителя пам’ятають довго. Розумний, наполегливий, допитливий, він завжди відрізнявся дисциплінованістю, повагою до старших. Вчився він добре, встигав все – і займатися спортом, і погуляти, але навчання завжди було на першому місті. Йому легко давалися всі предмети, він не був зубрилкою, мав хорошу пам'ять і гострий розум, любив точні науки – математику, фізику, при цьому на «відмінно» знав історію, право, українську мову, яку саме я викладала в їхньому класі. Я і зараз слідкую за його успіхами і знаю, що він продовжує багато вчитися. Інколи ми зустрічаємось, завжди відчуваю до себе з його боку поважне ставлення. Він виріс хорошою людиною і я пишаюся своїм учнем», - розповідає Любов Іванівна.

oleinik-3

oleinik-2

Мати Олена Миколаївна та батько Юрій Петрович Олійники

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Як всі родини радянської епохи, Юрій та Олена Олійники багато часу віддавали роботі, де вони працювали, але завжди знаходили час на виховання своїх дітей, розвиваючи їх світогляд та втілюючи в них важливі людські цінності бути чесними, справедливими, вміти дружити, досягати поставлених цілей. Батьки завжди мріяли дати дітям вищу освіту. Стати студентом вищого навчального закладу мріяв і Руслан. У 2002 році, закінчивши школу, він обирає для навчання престижний вуз – Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту ім. Академіка В. Лазаряна і здобуває освіту по спеціальності «Електротехніка і електромеханіка». Паралельно в цьому ж вузі на кафедрі воєнної підготовки здобуває спеціальну військову підготовку офіцерів.

oleinik-4

Любов Любімова, викладач української мови та літератури, класний керівник Руслана Олійника

Працюючи на посадах пов’язаних з економічною безпекою, Руслан Олійник відчуває, що знання потрібно вдосконалювати. Він здобуває другу вищу освіту в Дніпропетровському Аграрно-економічному університеті за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою». Праця на відповідальних посадах державної служби в сфері економічної безпеки дали привід Олійнику на здобуття знань юридичного та правового напрямку. В 2018 році він отримує диплом за спеціальністю «Правове забезпечення фінансової безпеки держави» на факультеті «Право» Університету державної фіскальної служби України.

На цьому освітній процес Руслана Олійника не скінчився. Він і зараз вдосконалює свою освіту, являючись аспірантом Київського національного університету імені Тараса Шавченка з напрямком підготовки «Державне управління». З початку минулого року він став членом вченої ради Київського національного університету.

ТРУДОВИЙ ДОСВІД

Трудовий досвід Руслана Олійника заслуговує поваги. Він займав посади пов’язані з економічною безпекою в таких структурах, як ДП НАЕК «Энергоатом», ДП «Артемсіль». Працював радником з питань безпеки голови Дніпропетровської адміністрації. Був керівником Департаменту безпеки СК «SPARE». В 2018 році був призначений заступником по безпеці, а потім став першим заступником голови Правління АТ «Завод» КВАНТ» ДК «УкрОборонПром». В 2019 році Олійник освоїв викладацьку працю, отримавши можливість викладати на кафедрі військової підготовки в рідному Університеті ДДНУЗТ ім. академіка Лазаряна. З лютого 2020 року став заступником генерального директора Об’єднання підприємств «Укроборонпром».

oleinik-9

Руслан Олійник та Денис Герман

Руслан Олійник є штатним помічником-консультантом народного депутата України від «Слуги Народу» по 35 округу (м. Нікополь, Нікопольський район, м. Покров) Дениса Германа.

СПОРТ

trener

Сергій Афонін, тренер

Як у багатьох хлопців і справжніх чоловіків спорт завжди займав в житті Руслана Олійника особливе місце. Ще дитиною, коли йому було 6 років він почав займатися карате. Це саме той вид спорту, який притаманний людям з сильним і витривалим характером. В карате неможливо досягти результатів, якщо не мати сталевої основи характеру і постійно не вкладати працю і енергію. Тренер Руслана Сергій Васильович Афонін згадує:

«З перших же занять я побачив в цьому хлопчику неймовірну волю та витримку і я не помилився. Він займався карате кіо-кушинкай – це такий стиль, який передбачає повноконтактне єдиноборство. Витримують тут одиниці. Це з першого погляду здається все легким і простим, вдягнув кімоно і ти вже в спорті. Ні, насправді це дуже важка праця і залишаються в цьому виді спорту одиниці. Наприклад, з 30 учнів може залишитися один! З перших тренувань видно, чи є в хлопця характер, чи ні, відбір жорсткий і люди відсіювалися швидко. В карате потрібен сталевий характер, шалена витримка і праця, праця і ще раз праця! Всі ці риси були і є в Руслана, він завжди був кращим, з ним можна було працювати на результат, він ніколи не здавався і досягав перемоги. Пам’ятаю Міжнародний фестиваль східних єдиноборств «Золотий каштан», який проходив в Києві. Участь у фестивалі брали більше 100 клубів карате з усього світу, було біля 2000 учасників змагань. Тоді Руслан посів друге місто. Це була велика перемога і особисте досягнення хлопця. Наша спортивна сім’я завжди його поважала і поважає».

oleinik-12

Тренування

osika

Дмитро Осика, спаринг-партнер на тренуваннях

Добрими враженнями пам’ятає свого спаринг-партнера його спортивний соратник Дмитро Осика: «Ми займалися разом в спортивному клубі «Кайман». В єдиноборстві завжди дуже показовими є всі людські якості, одразу можна побачити, чи справжній ти чоловік, чи ні. Так от Руслан справжній! Він чесний, дисциплінований, дуже настирливий в праці, він завжди прагне перемоги і досягає її. Карате - це важкий спорт і не кожен його витримає. Ми кілька років були з ним спаринг-партнерами і він завжди демонстрував якості порядної люди, здатної досягати поставлених цілей лише завдяки наполегливості та шаленій праці».

Враховуючи спортивні досягнення, вже кілька років Руслан Олійник займає обрану посаду Президента Дніпропетровської обласної федерації карате. Також він є членом Правління Української Федерації карате.

oleinik-6

Руслан Олійник з Сергієм Бубкою

СІМ’Я

Зараз Руслан Олійник мешкає в Нікополі, бо основний професійний сегмент його діяльності зосередився тут, в рідному місті. Батьки подарували сину колись придбану кооперативну квартиру в дев’ятоповерхівці на Першотравневій. Дружина Анастасія працює перекладачем. Співпрацює з Об’єднанням підприємств «Укроборонпром» в напрямку перекладів технічної документації з англійської і німецької на українську. Старша донька Софія навчається в ліцеї інформаційних технологій Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Молодша дочка Єва, як і батько займається спортом, вдосконалює спортивну майстерність з карате в спортивному клубі «Шафран». Сім’я завжди з розумінням ставиться до голови своєї родини і хочуть бути завжди поруч, щоб підтримувати, допомагати і просто кохати його таким, яким він є, їх улюблений чоловік і батько Руслан.

oleinik-10

З дружиною Анастасією

oleinik-11

Єва та Софійка великі друзі з татом

ЛІДЕР НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Руслан Олійник представник нового покоління і нових поглядів. Його професійна і громадська діяльність формувалися в сучасній Україні. Він молодий і амбіційний, високоосвічений і професійний, енергійний і сміливий. Свій професіоналізм, організаційні здібності він на ділі постійно доводить реалізацією багатьох своїх проектів. Він лідер. Він фахівець.

І сьогодні саме такі молоді люди потрібні нашому місту для здійснення стратегії відновлення і подальшого розвитку рідного Нікополя!

oleinik-13

Це не перша нагорода для Руслана Олійника

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

48-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ