НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная НОВОСТИ Никополь Спортивный С успешным выступлением вас, юные теннисисты!
С успешным выступлением вас, юные теннисисты! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
10.10.2017 07:17

З 22 по 24 вересня в Запоріжжі в спеціалізованому залі для настільного тенісу ДЮСШ №4 проходив відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002-2004, 2005 рр.н. і молодше в якому взяли участь 78 спортсменів з міст Харкова, Запоріжжя, Нікополя, Вознесенська, Дніпра та ін. Змагання проходили у цікавій спортивній боротьбі і супроводжувалися хорошим, об'єктивним суддівством і настроєм.

tennis

Юні нікопольські тенісисти ДЮСШ №2 «Нікополь 98» з гідністю виступили на цих змаганнях. Команда юнаків 2005 р.н. і молодше в складі Корзуна Андрія, Міраєвського Олександра і Дерлюка Антона стала переможцем чемпіонату. Срібними призерами в цій віковій групі стали команда юнаків №2 у складі Ісаєва Максима, Тертишного Данила і Швидкого Михайла та команда дівчат у складі Куренної Олени і Дерлюк Анни. Серед дівчат 2002-2004 рр.н. наша команда в складі Гусевої Вікторії, Спіріної Вікторії і Вечері Марії також посіла друге місце. В особистому заліку Гусева Вікторія стала срібним призером чемпіонату. Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а за перше місце команді юнаків вручили кубок.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів з настільного тенісу Світлану Братік і Надію Брус з успішним виступом!

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ