НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная НОВОСТИ Никополь Спортивный Відлуння події. Учитель + учень = олімпійський дует
Відлуння події. Учитель + учень = олімпійський дует Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
08.01.2020 17:10

sport

У спортивному залі Кам’янської та Придніпровської загальноосвітніх шкіл відбулися традиційні відкриті Всеукраїнські змагання «Вчитель + учень = олімпійський дует», присвячені Дню Збройних Сил України, на призи учасника АТО старшого лейтенанта танкових військ Андрія Терещенка та за підтримки Дніпропетровського відділення Національного олімпійського комітету України, народного депутата України 7-го та 8-го скликань Андрія Федоровича Шипка, Червоногригорівської селищної ради, кандидата в майстри спорту з легкої атлетики, мецената Сергія Чауса, Кам’янської та Придніпровської шкіл.

На початку змагань ведучий спортивного свята заслужений вчитель України Микола Корнєв проголосив чудові слова засновника сучасних олімпійських ігор П’єра де Кубертена:

Та ким поставлено рекорд,

Кому б не сяяли медалі,

Перемагаєш ти, о спорт!

Хто б не стояв на п’єдесталі!

Гостями нашого козацького краю цього разу були 8 команд. Дві з них представляли Запорізьку область (місто Енергодар та Федорівську ЗОШ Пологівського району), ще одна - Томаківський район. Також у змаганнях взяли участь дві команди з міста Нікополя, одна - з Лошкарівської сільради. Також дві команди представила Червоногригорівська селищна рада.

Прапор України, Національного олімпійського комітету та Кам’янської ЗОШ винесли кращі спортсмени школи, багаторазові переможці Всеукраїнського проекту «Олімпійське лелеченя» та кращі спортсмени ДЮСШ Червоногригорівської громади.

sport-2

Серед почесних гостей цього разу були були заслужений вчитель України Олексій Орловський, меценати змагань Андрій Терещенко та Сергій Чаус, директор КДЮСШ Григорій Рева та інші.

Змагання проходили з трьох видів спорту: настільного тенісу, бадмінтону та волейболу (за правилами пляжного волейболу).

У чесній спортивній боротьбі абсолютним переможцем відкритого Всеукраїнського турніру «Вчитель + учень = олімпійський дует» стали Олександр та Дарія Клименко (Камянська ЗОШ), на другому місці - Максим Москаленко та Рената Давидова (Червоногригорівської ЗОШ), третє місце посів олімпійський дует з м. Нікополя у складі Олександра Алєйнікова та Мирослави Гребінь.

Головний суддя змагань, директор ДЮСШ Григорій Рева оголосив переможців та призерів в окремих видах спорту. Нагородження команд провели Андрій Терещенко, Сергій Чаус, Микола Корнєв та Олександр Клименко.

sport-3

Переможці та призери змагань з настільного тенісу, бадмінтону та пляжного волейболу нагороджені кубками, грамотами, медалями та грошовими призами. Від Червоногригорівської селищної ради всі спортсмени отримали пакети з календарями, чашками з логотипом змагань, вимпелами. Переможцям та призерам також подарували спортивні м’ячі від Дніпропетровського відділення НОК України (виконавчий директор Олександр Дювбаков).

Після нагородження команд учасник АТО Андрій Терещенко сказав, що він завжди приїздить на наші змагання з величезним задоволенням, незважаючи на те, що живе в м. Дніпро. Відмінна організація, чудова атмосфера, зустріч зі старими та новими друзями – це традиційні атрибути Всеукраїнських змагань «Вчитель + учень = олімпійський дует».

Як завжди, такі змагання проходять під девізом «Краса! Здоров’я! Досконалість!». Недарма Національний олімпійський комітет України та Дніпропетровське відділення НОК України офіційно визнав Червоногригорівську об’єднану територіальну громаду та Кам’янську ЗОШ І-ІІІ ступенів лідером олімпійського руху козацького краю та України.

 

Олександр КЛИМЕНКО,

вчитель-методист¸ викладач фізичного виховання Кам’янської школи.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ НА САЙТЕ