НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная НОВОСТИ Никополь Спортивный Позитивні результати важких тренувань
Позитивні результати важких тренувань Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
30.12.2018 17:29

futbol

Напередодні Нового року люди часто повертаються думками до подій усього року. Декому це приносить радість, а для когось є приводом для вдосконалення своїх дій і націлення на кращі результати у нових починаннях наступного року.

Перший етап обласних змагань з футболу (І юніорська ліга) має перші – позитивні – результати для нашого міста. Команда юнаків 2007 р. н. (тренер Костянтин Прус, ДЮСШ «Електрометалург») продовжує дивувати своєю грою, а разом з тим прославляти Нікополь. У першому колі обласних змагань вони зайняли першу сходинку і мають намір утримувати свій результат. До того ж, керівництвом ДЮСШ «Електрометалург» цю команду – U-12 – було номіновано «Найкращою командою листопада».

Перемога не давалася легко. Одинадцятирічні юнаки старанно тренувалися, виконували складні задачі, які ставив тренер. Разом з тим, вони збагачували свій досвід на Всеукраїнських змаганнях, присвячених 110-річчю Миколаївського футболу, що відбувався у листопаді. Костянтина Пруса разом з юнаками було запрошено на турнір як минулорічних переможців. І хоча цього року команда не здобула кубок, хлопці отримали дуже цінний досвід, граючи з такими командами, як «Шахтар» (м. Донецьк), «Освіта» (м. Херсон), «Торпедо» (м. Миколаїв), «Бастіон» (м. Чорноморськ), «ДЮСШ 15» та «ДЮСШ 17» (м. Київ), «Металург» (м. Запоріжжя).

На даний час юні спортсмени вдосконалюють свою майстерність. Вони тренуються в спортзалах КСК та «Електрометалург», люб’язно надані для футболістів директором спорткомплексу ДЮСШ «Електрометалург» Семеном Рохкіним. Добре й те, що в нашому місті бажання дітей підтримується директором ПАО «НЗФ» Куціним В. С.

У свою чергу, тренер Костянтин Іванович, який виховав не одне покоління гравців футболу, налаштовує підростаючих спортсменів на отримання якнайкращих результатів у новому році для прославлення нашого рідного міста – міста ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

Ірина ЗОЗУЛЯ,
мама і вболівальниця.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

25-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ