НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная НОВОСТИ Никополь Спортивный Команда Костянтина Пруса стала чемпіоном області з футболу
Команда Костянтина Пруса стала чемпіоном області з футболу Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.06.2018 09:29

chempioni

На початку червня відбулися фінальні обласні змагання з футболу  «Великий кубок». І нам, нікопольцям, є чим пишатися. Серед юнаків 2008 року народження призерами (третє місце) стала команда футболістів тренера Сергія Меджоріна, а титул ЧЕМПІОНА області, вперше за двадцять років, вибороли наші юнаки 2007 року народження (тренер Костянтин Прус).

Майже рік юнаки з команди-переможниці, що відвідували секцію з футболу Нікопольської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Електрометалург», змагалися за звання НАЙКРАШИХ. Зігравши 34 матча з суперниками («Прометей» - Кам’янське, «Обрій-Трубник» - Нікополь, «Парус» - Дніпро, «Іста» - Дніпро, «Смена» - Дніпро, «ДВУФК» - Дніпро, «ДЮСШ-12» - Дніпро), наші хлопці пропустили всього 7 голів. Першими уболівальниками були, звичайно ж, батьки хлопців. Та, починаючи з квітня 2018 року, прагнення до перемоги було настільки серйозним, що про юних футболістів стало відомо на рівні міста. Місцева влада, міська спортивна громадська організація «Федерація футболу Нікополя» та директор НКДЮСШ «Електрометалург» Семен Рохкін  заохочували  майбутніх переможців безкоштовним проїздом до місця змагань в обласному центрі. Небайдужими стали і жителі нашого міста.

peremozhci

Головною рушійною силою, яка сприяла перемозі, став 12-й гравець – це уболівальники. У такому юному віці для наших дітей ними стали батьки – мами, тата, дідусі та бабусі. Не одні вихідні, і навіть не місяць… цілий сезон вони їздили разом із своїми дітьми і вболівали за них. Протягом футбольного періоду 2017–2018 вони кидали усі справи, аби стояти пліч-о-піч і співпереживати разом із хлопцями.

Отож шлях до ЧЕМПІОНІВ ОБЛАСТІ був довгим та вимагав клопіткої роботи і систематичним тренуванням під керівництвом Костянтина Івановича Пруса, гарна підтримка батьків і, звичайно ж, бажання самих дітей здобувати нагороди для свого міста, яке по праву можна назвати МІСТОМ ПЕРЕМОЖЦІВ! 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

19-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ НА САЙТЕ