НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная НОВОСТИ Гвоздь номера До Дня медичного працівника. Лікарня №4 стає більш сучасною та потужною
До Дня медичного працівника. Лікарня №4 стає більш сучасною та потужною Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
22.06.2020 20:32

Щорічно всередині червня медична спільнота відзначає своє професійне свято. Але цьогорічний червень виявився дуже «спекотним». Лікувальні заклади та всі медичні працівники гідно витримують натиск не лише чергового етапу реформування галузі охорони здоров’я, а, насамперед, перебувають на передовій у боротьбі з епідемією Covid-19. Отримання матеріальної та моральної підтримки значно полегшує нашу працю.

den-medrabotnika-2

Подарунки до Дня медичного працівника

den-medrabotnika-4

Напередодні свята КП «Нікопольська міська лікарня №4» НМР» отримало дуже цінні та необхідні подарунки: 36 персональних комп’ютерів, коагулометри, автоматичні біохімічні аналізатори для клінічних біохімічних досліджень, автоматичні гематологічні аналізатори для клінічних гематологічних досліджень, ІФА-аналізатор, відеоендоскопічна система з відеобронхоскопом, відеоендоскопічна система з відеоколоноскопом, відеоендоскопічна система з відеогастроскопом, УЗД-апарат з доплеграфією, системи моніторингу стану пацієнта. Адміністрація лікарні висловлює щиру подяку міському голові Андрію Петровичу Фісаку та депутатському корпусу за отримане сучасне лабораторне діагностичне обладнання, комп’ютерну техніку, ультразвукові та ендоскопічні апарати. Суттєве покращення матеріально-технічної бази лікарні надасть змогу значно збільшити перелік та обсяги лабораторних досліджень, проведення інструментальних діагностичних досліджень, виведе надання діагностичної допомоги мешканцям міста та прилеглих територій на більш сучасний рівень. Лікарня стане більш потужнішою та конкурентно спроможною на ринку медичних послуг. Тож я з радістю приєднуюсь до привітань міського голови та депутатського корпусу.

den-medrabotnika-3

den-medrabotnika-5

den-medrabotnika-6

Медики 4-ї лікарні на сторожі здоров’я нікопольців

Шановні колеги та медичні працівники КП «Нікопольська міська лікарня №4» НМР»!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика, проте медичну галузь по-різному оцінюють у суспільстві: від шанобливої вдячності до найжорсткішої критики. Але незважаючи ні на що, для лікаря понад усе стоїть пацієнт – його здоров’я і повноцінне життя.

Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, ви як істинні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці завжди готові прийти на допомогу незнайомій людині, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям.

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Сподіваюся, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю суспільства. Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше.

Сердечно бажаю вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків. Нехай благословенними будуть ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло.

 

Надія БРЕДІХІНА,

головний лікар КП «Нікопольська міська лікарня №4» НМР», голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

27-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ