Презентація конкурсу «7 чудес Нікопольського краю» Печать
Рейтинг статьи: / 2
ХудшийЛучший 
13.12.2011 13:29

Загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована ще у 2007 році фондом відомого українського політика Миколи Томенка «Рідна країна». Акція мала чималий успіх та проводилась у кілька етапів: «7 історико-архітектурних чудес України», «7 природних чудес України» та «7 чудес України: замки, фортеці, палаци». Одним з номінантів в суперництві семи історико-архітектурних чудес України від Дніпропетровського краю виступала й нікопольська історична перлина - могила кошового отамана Івана Сірка.

Невже у Нікопольському славетному козацькому степу, місті, районі більше нічого й показати!? Ось чому ми і поставили собі на меті довести, що це не так! Що Нікопольський край має неповторну природу, унікальні рукотворні й природно створені пам’ятки історії та культури, багату історичну спадщину, які несуть в собі неабиякий туристичний потенціал. Авжеж, Нам є чим пишатись, що показати й про що розказати!

ЩО МИ РАЗОМ ШУКАТИМЕМО?

Від мрії і мети до реальної справи – лише один крок. Отже за ініціативи редакції газети «Проспект Трубників», видавничо-поліграфічного центру «Січ», ТОВ «Січ-Тур» та Нікопольського державного краєзнавчого музею ми маємо можливість презентувати Вам конкурс «7 чудес Нікопольського краю».

До участі у конкурсі запрошуються організації й окремі громадяни – всі, хто не є байдужим до природи та історичної спадщини Нікопольського краю!

Ми очікуємо, що тільки з вашою допомогою будуть обрані сім об’єктивно найкращих та найпривабливіших у Нікопольськім краї пам’яток археології, історії та культури, монументального мистецтва, архітектури та містобудування, досягнень науки й техніки, природних куточків та ландшафтних зон.

ЩО ПРОПОНУЄТЬСЯ ЧИТАЧАМ?

Для того, щоб визначитись з номінантами голосування, пропонуємо Вам розповісти всім знайомим та сусідам про даний конкурс, та запропонувати свій варіант можливих об’єктів-конкурсантів у вашій місцевості, вашому районі, селищі.

Зробити це ви можете вже від сьогодні і до 1 березня включно одним із способів:

  1. Передати свої пропозиції , зателефонувавши по одному зі стаціонарних номерів: 9-16-02, 9-64-15.
  2. Надіслати листа електронною адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або за поштовим адресом: м.Нікополь, пр.Трубників, 56, редакція газети «Проспект Трубників».
  3. Безпосередьо на сайті www.ntm.net.ua  у розділі “7 чудес Нікопольського краю» й залишити свої пропозиції на сторінці кожного "претендента".
  4. Передати особисто свої пропозиції в усній або письмовій формі в редакцію за адресою: м. Нікополь, пр.Трубників, 56 (вхід в «Автоцентр» біля пожежної частини), занести в один з магазинів «Мобіл Січ», розташованих за адресами: пр. Трубників, 16; вул. Шевченка, 188, або передати нашому партнерові - агенції «Жасмін» на першому поверсі ЦУМу (біля кафетерію).

УВАГА! Ви маєте обов’язково пояснити, аргументувати, чому саме запропонований вами об’єкт є гідним називатися претендентом на звання одного з семи чудес Нікопольського краю.

Ще раз наголошуємо: об’єктами Вашої уваги можуть стати будь-які з вашого погляду матеріальні пам’ятки Нікополя й Нікопольського краю.

На сторінках газети «Проспект Трубників» по мірі надходження будуть опубліковані запропоновані читачами об’єкти, споруди та природні куточки, які гідні вважатися нашим надбанням.

У березні наступного року стартуватиме відкрите голосування. Підсумки конкурсу будуть оголошені організаційним комітетом, до складу якого ввійшли: заступник Нікопольського міського голови Лариса Дуксова; історик-краєзнавець, заступник директора Нікопольського державного краєзнавчого музею Мирослав Жуковський; голова Нікопольської спілки художників Василь Живогляд; директор ТОВ «Січ-тур» Володимир Буштаренко; голова регіональної організації Національної спілки журналістів України Володимир Глядченко; директор РПЦ «Січ» Олег Фельдман.

Першими безперечними претендентами можуть стати Церква Різдва Пресвятої Богородиці та Шолоховський (Токівський) каскадний водоспад.

AddThis Social Bookmark Button