Виставка "Духовні трагедії XX сторіччя" Печать
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.02.2012 16:00

У міському краєзнавчому музеї відкрилася незвичайна виставка «Духовні трагедії ХХ столітті», на якій представлені 40 ікон, які були блюзнірство зіпсовані в минулому столітті - атеїстичному столітті для нашого народу.

Незважаючи на численні корисні, прогресивні, значимі для розвитку людства наукові досягнення і прориви ХХ століття, він був «гарячковим» для всієї планети: революції, дві найбільш кривавих і нещадних світових війни в історії, Голокост, Велика депресія, Холодна війна - ідеологічна конфронтація капіталістичної і соціалістичної моделей. І що найсумніше, «науково-матеріалістичний світогляд» (просто кажучи атеїзм), всіяне в Союзі Радянських соціалістичних республік, в потоці з плановими економічними п'ятирічками, боротьбі за врожай, «БАМамі», привели до культурної дисбалансу і розриву радянського суспільства з рештою світу .


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button