Погляд у майбутнє - що чекає на Нікополь? Печать
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
07.02.2012 13:18

У Нікополі на три матері-героїні побільшало. Почесне звання нікопольчанки отримали на черговій сесії Нікопольської міської ради. Крім того, міський голова Руслан Токар розказав про нараду у губернатора і те, що чекає на область далі.

Почесне звання «Мати-героїня» на 16-тій сесії Нікопольської міської ради отримали три нікопольчанки, які народили та виховали п’ятеро і більше дітей. Це Любов Яковенко , Олена Литвинова та Зінаїда Ісенко . Їх особисто привітав міський голова Руслан Токар. Начальник відділу МНС Сергій Рижов отримав з рук мера подяку Дніпропетровської обласної держадміністрації. Завдяки вчасному реагуванню мнсників та їх роботі Нікополь переживає люті морози без ускладнень.

В ході сесії нікопольський міський голова Руслан Токар розказав про підсумки наради на рівні області. Там обговорювали перспективи розвитку Дніпропетровщини. В планах у обласного керівництва створити 4 територіальні округи, Нікополь стане центром одного з них – південного. Це означає, перспективи розвитку міста, щоправда довгострокові – до 2031 року.

Особливу увагу на сесії приділили і встановленню та експлуатації білбордів, які можуть бути небезпечними для життя городян. З метою проведення інвентаризації всіх об’єктів зовнішньої реклами створили тимчасову комісію. Протягом місця депутати мають розглянути це питання.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button