Обмежили перебування дітей на вулиці Печать
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.01.2012 14:42

Обмежили перебування дітей на вулиці. На 16 сесії Нікопольської міської ради депутати проголосували за рішення, згідно якого діти до 16 років після 10-ї години вечора не повинні з’являтись на вулиці чи в громадських закладах міста без супроводження дорослих.

Проект рішення щодо обмеження перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють на вулицях міста, в розважальних закладах та інших громадських місцях підготовлено з метою попередження вчинення  протиправних дій та поширення вживання спритних напоїв неповнолітніми.У супроводжувальній записці говориться: Нікопольський міський відділ міліції має проводити цільові рейди та притягувати батьків до відповідальності за ухилення від виконання цього рішення. Подібне рішення викликало суперечки поміж депутатами.

Депутат запропонував це рішення розглядати комплексно та вирішити, чим можна прикрасити дозвілля нікопольських дітей, щоб у них не було бажання ходити по вулицям після 10 вечора чи вживати алкоголь.

Депутати погодились, що треба розвивати систему дозвілля нікопольських дітей та підлітків. та це довгострокова програма. А рішення про обмеження перебування їх на вулиці вкрай необхідно зараз.

Після суперечок депутати проголосували. Хоч і не одностайно, але більшість рішення підтримала.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button