Почав діяти новий тариф на проїзд Печать
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.01.2012 10:56

Неминуче-таки відбулось. Тариф на проїзд у 2.50 почав діяти з 23 січня. Напередодні мер Руслан Токар та голова асоціації перевізників Нікополя Олександр Саюк розповіли про причини такого рішення та про розвиток транспортної галузі в цьому році.

На засіданні виконкому було прийнято рішення про підвищення ціни на проїзд в громадському транспорті на 50 копійок. Тепер тариф 2,50. Через подорожчання палива, мінімальної заробітної платні, запчастин на автобуси перевізники не могли працювати за старим тарифом.

2.50 це тариф не розвитку, а виживання. Останній раз тариф погоджувався в 2009 році. З тих пір витрати побільшали. Олександр Саюк зазначив: сьогодні проїзд в автобусі у Нікополі має коштувати три п’ятдесят, для того, щоб перевізники могли нормально функціонувати. Лише за цей рік на чотирьох перевізників у місті поменшало. Люди покидають цей бізнес, бо він не вигідний.

Пільгові та соціальні маршрути залишаться. Ціна на проїзд в таких автобусах 1.50.  Крім того, мер пообіцяв, що вже весною на вулиці міста виїдуть комунальні автобуси з низькою платою за проїзд та безкоштовним проїздом для пенсіонерів та ветеранів.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button