Область подарувала комп'ютери школам Печать
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.01.2012 09:59

За ініціативою губернатора згідно проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» у Нікопольських спецшколах та інтернатах було урочисто відкрито комп’ютерні класи.  Новенькі ноутбуки їм передав депутат облради Андрій Шипко.

Влада розуміє необхідність впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес. Наразі це є головним напрямом проекту «Новій Дніпропетровщині – нові стандарти освіти». В області досягнуто 100 відсотковий показник комп’ютеризації шкіл. А напередодні 2012 року новенькі комп’ютери отримали спецшкола та інтернат Нікополя.

Насамперед  Андрій Шипко завітав до школи-інтернату №1. В школі 90 вихованців, та після нового року ця цифра побільшає. Цей заклад обрано як базовий для дітей, що позбавлені батьківського спілкування. Для навчання та виховання діточок такий подарунок як комп’ютерний клас – дуже необхідна річ. Такий самий подарунок від області отримала і Спеціалізована школа інтернат для дітей із вадами розвитку. Тут викладають основи комп’ютерної грамоти, тобто навчають дітей  практично працювати на комп’ютері. Завдяки новому мультимедійному комплексу кожна дитина може навчатись на окремому ноутбуці.

Загалом в 2011 році школи Дніпропетровщини отримали 26 комп’ютерних класів, спецшколи та інтернати – 24 мобільних навчальних комп’ютерних класу. В подяку за такий подарунок діти підготували концерт. А також на новеньких комп’ютерах висловили подяку. 


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button