Нікопольській військовій частині – 45! Печать
Рейтинг статьи: / 4
ХудшийЛучший 
14.01.2011 10:49

 День народження військової частини, окрім військовослужбовців, зібрав велику кількість цивільних гостей. Мер міста та колишній командир цієї частини Сергій Старун, також привітав своїх однополчан зі святом – «Ви є продовжувачами хороших традицій. Не дивлячись на складний час, ви мужньо долаєте всі труднощі та зберігаєте те що було і те що є. Я вам від всієї душі бажаю мати: впевненість в завтрашньому дні, почуття оптимізму і робити все щоб зберегти професіоналізм та честь армії і передати її наступним поколінням». Заступник голови Нікопольської районної ради Прочанко Олександр також привітав рядових та офіцерів 301-го зенітного полку зі святом. Така увага місцевих органів влади пов’язана з тим, що велика частина особового складу військової частини складається саме з нікопольців, які захищають мирне небо над рідним краєм.

Нікопольський зенітно-ракетний полк є одним з найкращих в Україні. В вересні 2010 року під час широкомасштабних комплексних навчань, до яких залучались всі компоненти Збройних Сил України, наші хлопці, як частина повітряних сил, також взяли в них участь. Наш дивізіон знищив всі цілі, які були йому розподілені та отримав оцінку «відмінно».

Тому, віддаючи шану професіоналізму нікопольських військовослужбовців, на свято 45-ти річчя частини завітало і найвище військове командування. Начальник зенітно-ракетних військ командування повітряних сил ЗСУ генерал-майор Юрій Галушка наголосив на тому, що саме наша частина є однією з найкращих в країні та з честю виконує покладені на неї зобов’язання перед Батьківщиною. «Я вітаю весь особовий склад нікопольського зенітно-ракетного полку з 45-ти річчям. Я вітаю сім’ї офіцерів та прапорщиків з цим святом. Побажати їм хочеться стабільності, достатку та успіхів у сьогоденні ну і дивитись із надією у майбутнє. Я думаю, що у цієї частини є майбутнє», – генерал-майор Юрій Галушка.

Ну а як інакше? Адже саме нікопольський 301 зенітно-ракетний полк, тримає парасольку безпеки над населенням та промисловими об’єктами нашого краю. Це не тільки сотні тисяч людей, які можуть спати спокійно, знаючи, що є ті, хто цілодобово береже наш спокій, це ще й такі стратегічні об’єкти як Запорізька АЕС. Зенітно-ракетні комплекси С-300ПС, що стоять на озброєнні в нашій військовій частині є одними з найсучасніших засобів протиповітряної оборони. «Цей комплекс відповідає тим завданням які стоять перед нами на сучасному етапі. Він спроможний захистити і адміністративно-промисловий центр і найважливіші об’єкти які ми охороняємо. Його тактико-технічних характеристик повністю вистачає аби знищити будь яку повітряну ціль яка буде складати загрозу нашим громадянам або об’єктам до яких входить і Запорізька АЕС. Радіус дії полку приблизно 75 км», – наголосив заступник командира полку з виховної роботи, підполковник В’ячеслав Казначей.

В рамках святкування ювілею, один з підрозділів полку, для всіх присутніх, продемонстрував елементи рукопашного бою та дії диверсійної групи з захоплення ворожого транспорту. Все виглядало надзвичайно видовищно та реалістично. Особливо захопливими, були дії диверсійної групи, адже під час показового виступу використовувались справжня техніка та зброя, на щастя з холостими набоями. Після цього солдати та офіцери продемонстрували свої вміння з стройової підготовки, та пройшли парадним маршем за прапороносним взводом. Та на цьому свято не скінчилось. Члены ВІК «Цитадель» продемонстрували реконструкцію реального бою, який відбувався на території Нікопольського району, часів Другої Світової війни. Все було дуже видовищно – постріли з гвинтівок, автоматів та кулеметів, вибухи гранат та звичайно ж, хоч і важка, але перемога Наших.

Ну, а під самий кінець свята, військові, продемонстрували гостям свою головну зброю. Глядачі змогли побачити, як за кілька хвилин розгортається зенітно-ракетний комплекс С-300ПС, та відбиває ворожу повітряну атаку.

Тож можна бути впевненим, що не дивлячись на важкі часи для нашої країни, військовослужбовці нікопольського 301 зенітно-ракетного полку зможуть виконати покладену на них задачу. Та всі ми сподіваємось, що нікому з них не доведеться використати свої військові навички та застосовувати зброю. «Дорогі наші хлопці, солдати і офіцери – наші діти. Дозвольте в цей сонячний осінній день привітати вас з ювілеєм, побажати вам всім добра, любові та щастя. Нехай завжди буде таке ж чисте світле небо. І що б вам ніколи не довелося тримати зброю в руках не в мирних цілях. Мирного вам блакитного неба» – побажала військовослужбовцям представник комітету солдатських матерів міста Нікополя – Раїса Кисельова. Ми повністю підтримуємо та долучаємось до побажань Раїси Михайлівни та бажаємо офіцерам та прапорщикам, солдатам строкової служби та контрактникам – Мирного неба над головою!

Артем ДУБИНА

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в почтовых отделениях, а также приобретайте во всех местах продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button