НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Ассорти

Title – Сайт Никополя, сайты Никополя - каталог
 
 Наш портал, на страницах которого Вы сейчас находитесь – это главный сайт Никополя, где Вы найдете самую полезную и актуальную информацию о жизни города и жителей Никополя. Сайт постоянно наполняется и развивается, благодаря чему Вы всегда найдете здесь свежие новости, яркие фото и актуальные объявления, которые не представляют никакие другие сайты Никополя. Над каждым разделом сайта Никополя работает команда профессиональных и опытных редакторов, копирайтеров, журналистов, за счет чего главный сайт Никополя всегда находится в центре событий, всегда представляет своим читателям только качественную и проверенную информацию, при этом многие сайты Никополя во многом ориентируются в своей работе именно на наш ресурс.
Посетив хоть раз главные сайт Никополя, Вы, скорее всего, станете постоянным его читателем, мы в полной мере удовлетворим Ваш информационный интерес.

AddThis Social Bookmark Button


Обращение Фонд «Будущее Никопольщины» делает городской власти предложение, от которого трудно отказаться… Печать E-mail
18.07.2019 14:41

olejnik

Поднимаю тему детских площадок! Только не спешите закидывать меня шапками, мол, тема избитая и надоевшая. То, что касается интересов детей, всегда актуально и в обществе выносится на первый план. Я когда-то говорил, что обустройство во дворах детских площадок – первый признак приближающихся выборов. В предвыборной гонке для потенциальных соискателей депутатских мандатов главное – совершить добрый жест по отношению к детворе и показать свою «заботу». А дальше...

AddThis Social Bookmark Button
 
АКТУАЛЬНА ТЕМА. Навіщо місту будівля Юридичної академії? Печать E-mail
18.07.2019 14:31

sotula-2

26 червня відбулася сесія міської ради. Одне з прийнятих на ній рішень викликало великий резонанс не тільки у самих депутатів, а і в місцевому суспільстві. Це рішення стосується викупу за 4 мільйона гривень у приватної особи будівлі колишнього корпусу філії Одеської юридичної академії, що на проспекті Трубників. Викупити будівлю намагалися ще з початку року, але депутатська фракція «Відродження» та ще деякі окремі депутати були проти, і лише з третьої спроби рішення, так би мовити, вдалося «продавити» з перевагою в один голос! Свої голоси за виділення 4 мільйонів на придбання в комунальну власність будівлі Академії дали і депутати фракції «Батьківщина». Сталося це всупереч позиції голови Нікопольської партійної організації Олександри Сотули.

AddThis Social Bookmark Button
 
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. ВАШ ВИБІР – ВАША ПЕРЕМОГА! Печать E-mail
18.07.2019 14:27

sotula

Я, Сотула Олександра Федорівна, зареєстрована в народні депутати від партії «Батьківщина» в одномандатному виборчому окрузі №35 на позачергових виборах народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року. Усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом, власною совістю, попереднім, нинішнім та майбутнім поколіннями, перед українським народом і партією «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, я йду до Верховної Ради, щоб зосередити свою діяльність тільки на ті рішення, які спрямовані на розвиток України, покращення життя громадян, збереження цілісності держави та встановлення миру.

AddThis Social Bookmark Button
 
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Андрій Шипко – що зроблено депутатом Печать E-mail
18.07.2019 13:53

shipko-zvit

Раз на п’ять років українці обирають своїх представників до парламенту країни. Люди порівнюють програми кандидатів, сподіваючись, що їхні обіцянки будуть виконані. Нікопольщині пощастило – наш обранець Андрій Шипко виявився людиною слова. За час його депутатства реалізовано десятки соціальних проектів у Нікополі, Покрові й Нікопольському районі. Пропонуємо нашим читачам самим проаналізувати депутатську діяльність Андрія Шипка. За його безпосереднього особистого сприяння

AddThis Social Bookmark Button
 
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Чому голосувати за Шипка? Печать E-mail
18.07.2019 00:00

shipko-photo-2

Майже 30 років мешканці «313-го кілометру» залишалися безправними. Андрій Шипко пообіцяв і відстояв права жителів «містечка-привида» у Міністерстві оборони. Нині завершується передача до комунальної власності громади Нікополя п’яти багатоквартирних будинків військової частини № А2110.

AddThis Social Bookmark Button
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL