НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Ассорти

Title – Сайт Никополя, сайты Никополя - каталог
 
 Наш портал, на страницах которого Вы сейчас находитесь – это главный сайт Никополя, где Вы найдете самую полезную и актуальную информацию о жизни города и жителей Никополя. Сайт постоянно наполняется и развивается, благодаря чему Вы всегда найдете здесь свежие новости, яркие фото и актуальные объявления, которые не представляют никакие другие сайты Никополя. Над каждым разделом сайта Никополя работает команда профессиональных и опытных редакторов, копирайтеров, журналистов, за счет чего главный сайт Никополя всегда находится в центре событий, всегда представляет своим читателям только качественную и проверенную информацию, при этом многие сайты Никополя во многом ориентируются в своей работе именно на наш ресурс.
Посетив хоть раз главные сайт Никополя, Вы, скорее всего, станете постоянным его читателем, мы в полной мере удовлетворим Ваш информационный интерес.

AddThis Social Bookmark Button


ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Андрій Шипко – що зроблено депутатом Печать E-mail
18.07.2019 13:53

shipko-zvit

Раз на п’ять років українці обирають своїх представників до парламенту країни. Люди порівнюють програми кандидатів, сподіваючись, що їхні обіцянки будуть виконані. Нікопольщині пощастило – наш обранець Андрій Шипко виявився людиною слова. За час його депутатства реалізовано десятки соціальних проектів у Нікополі, Покрові й Нікопольському районі. Пропонуємо нашим читачам самим проаналізувати депутатську діяльність Андрія Шипка. За його безпосереднього особистого сприяння

AddThis Social Bookmark Button
 
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Чому голосувати за Шипка? Печать E-mail
18.07.2019 00:00

shipko-photo-2

Майже 30 років мешканці «313-го кілометру» залишалися безправними. Андрій Шипко пообіцяв і відстояв права жителів «містечка-привида» у Міністерстві оборони. Нині завершується передача до комунальної власності громади Нікополя п’яти багатоквартирних будинків військової частини № А2110.

AddThis Social Bookmark Button
 
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Голосуй «ЗА» Олександру Сотулу! Печать E-mail
18.07.2019 00:00

sotula-photo

Ми підійшли до важливого моменту – дня виборів народних депутатів, яке відбудеться в Україні 21 липня. І перед днем тиші, я ще хочу звернутися до вас публічно. Я вперше в своєму житті стала учасницею кандидатських перегонів і пройшла передвиборчу компанію – складну, бурхливу, цікаву, насичену подіями. За цей час я пізнала цинічну зраду і велику безкорисну підтримку соратників і друзів, стикнулася з обманом і добрими, корисними порадами. Але найголовніше і саме цінне для мене – це зустрічі з людьми, які відбувалися протягом всього цього часу.

AddThis Social Bookmark Button
 
Є така думка. Треба діяти. Юлія Тимошенко визначила завдання майбутньго уряду Печать E-mail
18.07.2019 00:00

timoshenko

До парламентських виборів залишається менше двох тижнів. Протягом цього часу українці мають визначитись — які саме партії увійдуть до складу нової Верховної Ради та утворять коаліцію. Питання більш ніж важливе, тому що програми фаворитів аж занадто загальні — схожі на “все хороше проти всього поганого”. Це викликає відчуття невизначеності та розчарування в суспільстві. Хто саме здатен очолити країну, і коли нарешті почнуться зміни — головне питання виборів.

AddThis Social Bookmark Button
 
ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ. Только «Оппозиционная платформа – За жизнь» принесет стране мир и сделает жизнь украинцев лучше Печать E-mail
18.07.2019 00:00

oppo

На этих выборах будет решаться судьба страны. Каждый из нас лично должен выбрать, за что он: за продолжение войны и очередную экономическую пропасть или готов сделать выбор в пользу мира и развития, благосостояния и процветания. Глава избирательного штаба Днепропетровского областного отделения политической партии «Оппозиционная платформа – За жизнь» Максим Романенко уверен, что наши земляки сделают сознательный и правильный выбор.

AddThis Social Bookmark Button
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL