НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Нікопольська ОДПІ інформує Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
21.01.2011 11:02

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій: І категорія 9-12 років, ІІ – 13-16 років.

Конкурс проводиться в три етапи за такими напрямами дитячої творчості з податкової тематики: художні, літературні твори і твори декоративно-прикладного мистецтва.

Всеукраїнському конкурсу передують районні (перший етап Всеукраїнського конкурсу) та регіональний (другий етап Всеукраїнського конкурсу).

Діти надають свої творчі роботи до Нікопольської ОДПІ для оцінки журі та відбору кращих робіт, які будуть надіслані до участі у конкурсі на регіональному рівні. Твори переможців другого етапу, які посіли І місця, направляються для участі у Всеукраїнському конкурсі до ДПА України.

Нікопольська ОДПІ висловлює вдячність всім учасникам Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей-2010» і сподівається, що набуті знання з податкової тематики знадобляться дітям в майбутньому.

Більш детальну інформацію щодо умов конкурсу можна отримати за телефоном 2-13-41.


Оцените материал:
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".