НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.05.2011 12:20

До уваги нових власників земельних ділянок, в тому числі приватизованих земельних ділянок! Якщо Ви придбали будинок або земельну ділянку, обов’язково зверніться до податкової інспекції для внесення інформації про зміну власника. Вас чекають в кабінеті 110 з 11-ї до 18-ї год, перерва з 13-ї до 13.45 год. При собі мати наступні документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру, свідоцтво на право власності, технічний паспорт на будинок (земельну ділянку). При наявності, надати документи на право пільг щодо сплати земельного податку (пенсіонери за віком, інваліди першої та другої групи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, фізичні особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветерани війни).

Також нагадуємо, що згідно статті 281 Податкового кодексу України, пільги по зазначеним вище категоріям громадян поширюються на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами державної податкової служби, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за встановленою формою. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

За січень – квітень 2011 року надходження по платі за землю до місцевого бюджету склали більше 17 млн. грн. або 18,5% від загальної суми надходжень до місцевого бюджету. У порівнянні з минулим роком надходження по цьому податку зросли на 5 млн. грн. або на 40,5%.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном 22405.

 

До уваги фізичних осіб – підприємців!!!

Підпунктом 177.5.2. пункту 177.5. статті 177 Податкового кодексу України визначено, що Фізичні особи - підприємці, які:

-          були вперше зареєстровані у 2010 році

-          перейшли із спрощеної системи оподаткування (єдиний податок) на загальну систему оподаткування у 2010 році

-          були платниками єдиного податку у 2010 році, а в 2011 – на загальній системі

-          сплачували фіксований податок у 2010 році

подають податкову декларацію про доходи у 2011 році щоквартально.

Всі інші фізичні особи – підприємці подають річну податкову декларацію про доходи за 2011 рік (1 раз на рік). У 2012 році (з 01.01.12 по 09.02.12).

 

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян. 

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".