НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Урядова «гаряча лінія» 0 800 507 309 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
28.04.2011 08:50

Урядова телефонна «гаряча лінія» – телефонний центр спілкування уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади.

Усі дзвінки приймаються операторами та передаються відповідним органам виконавчої влади, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку. Урядова «гаряча лінія» працює за наступним графіком (крім святкових днів та неділі):

понеділок – п’ятниця з 8.00 до 21.00.

субота – з 8.00 до 19.00.

Зателефонувавши на «Урядову гарячу лінію» 0 800 507 309, потрібно повідомити своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання і адресу, контактний телефон та чітко викласти суть порушеного питання (скарги, зауваження, пропозиції тощо).

Звернення, які не потребують додаткового вивчення, розглядаються протягом 5 днів, а ті, що потребують вивчення, протягом 15 днів після їх надходження. Відповідь заявник отримує від органу виконавчої влади у письмовому вигляді на зазначену ним адресу.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".