НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Випуск телепрограми "НТМ" 13.02.2012 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.02.2012 12:09

Сьогодні у випуску про такі події:

Анонс:

-       У Кривому Розі після капітальної реконструкції відкрито унікальне радонове відділення

-       Через крадіїв металу на Запорізькій АЕС зупинили 6 енергоблок

-       Морози створили умови для зимових розваг – Каховка перетворилась на велику ковзанку, та рятувальники попереджають про небезпеку на льоду

У Кривому Розі після капітальної реконструкції відкрилось радонове відділення. Родовищ радонової води в Україні всього два. Одне з них – у Кривому Розі. Воду тут добували з глибини 164 метри. Та використовували для лікування захворювань опорно-рухового апарату, нервових розладів, жіночих хвороб. Ефективність лікування складала 97 відсотків.   Через незадовільний санітарний стан у 2008 році унікальне відділення було закрито. У 2011 Губернатор Олександр Вілкул ініціював проведення там капітального ремонту. Було виділено кошти з обласного та державного бюджетів. Зараз в лікарні встановлено 14 сучасних ванн, проведений капітальний ремонт, замінена система тепло- та водопостачання, проведені роботи з благоустрою. Міська лікарня №11 тепер стане провідним центром радонової терапії в Україні. Отримати високоякісні медичні послуги тут зможуть мешканці Кривого Рогу, Дніпропетровщини та всієї України.

У Нікополі повних ходом проходить медична реформа. Зміни викликають нарікання серед населення. лікарі та представники керівництва міста зібрались, щоб прояснити ситуацію. Та розповіли, чому не треба хвилюватись, коли в одній черзі до лікаря одночасно стоять і дорослі, і малі.

Наприкінці січня через діяльність крадіїв зупинився один з енергоблоків Запорізької атомної електростанції. Подібний злочини спричинив тяжкі наслідки, тому Генеральною прокуратурою та Міністерством Внутрішніх справ поставлений на особливий контроль.

Зимовий мороз скував Каховське водосховище. І туди масово пішли і любителі зимової риболовлі, і діти з дорослими, що покататись на санчатах та ковзанках. І хоча товщина криги складає до 25 сантиметрів, тобто лід надійний, забувати елементарні правила безпеки не варто.


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".