НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Збирачі металобрухту провокують катастрофу Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.02.2012 12:08

Наприкінці січня через діяльність крадіїв зупинився один з енергоблоків Запорізької атомної електростанції. Подібний злочини спричинив тяжкі наслідки, тому Генеральною прокуратурою та Міністерством Внутрішніх справ поставлений на особливий контроль.

Наприкінці січня крадії з Запорізької області зупинили 6 енергоблок ЗАЕС. Нелегальні збирачі металобрухту відпиляли частину опори лінії електропередач, вона впала, через що довелось зупинити енергоблок. Правоохоронці порушили кримінальну справу та встановили винуватця.

Подібні злочини спричиняють тяжкі наслідки, тому Генеральною прокуратурою та Міністерством Внутрішніх справ поставлені на особливий контроль. З 2008 року за ці злочини передбачено серйозне покарання у вигляді позбавлення волі мінімум від трьох років, якщо ж ці дії скоєно повторно – до 10 років, при загибелі людей або інших тяжких наслідках винуватцю загрожує від 8 до 15 років ув’язнення.

За 2012 рік Нікопольськими правоохоронцями порушено 2 кримінальні справи про розкрадання металу з опор, які належать обленерго. По одній справі є затриманий, йому висунуто звинувачення. По інші – триває слідство.


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".