НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Каховське водосховище - правила безпеки на льоду Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.02.2012 12:05

Зимовий мороз скував Каховське водосховище. І туди масово пішли і любителі зимової риболовлі, і діти з дорослими, що покататись на санчатах та ковзанках. І хоча товщина криги складає до 25 сантиметрів, тобто лід надійний, забувати елементарні правила безпеки не варто.

Повна безпека на льоду гарантована, якщо не виходити на кригу взагалі. Але любителі риболовлі або зимових розваг на це не зважають. На Каховці чимало рибалок і дітлахів. І хоча морози в мінус 20 добряче скували водосховище – крига місцями сягає 25-30 сантиметрів, забувати про безпеку не слід.

З метою розважитись, тобто покататись на санчатах чи ковзанках на кригу виходять діти. Причому часто без нагляду дорослих. Працівники аварійно-рятувальної служби на воді попереджають малечу про небезпеку. Для рибалок та дітей службою розроблені наочні посібники з правилами поведінки на льоду. Їх роздають і на березі, і по школам. Проводять лекції, попереджають про небезпеку, яку приховує крига.

Аварійно-рятувальна служба щодня проводить патрулювання від пам’ятника Пушка, по набережній до міського пляжу. Неприємностей на льоду в цьому році не було. Рятувальники сподіваються, що й не буде. А для цього населення повинно знати прості правила: не виходити на незміцнілий лід, не стрибати по ньому, обходити ділянки, покриті снігом.


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".