НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная
Випуск телепрограми "НТМ" 08.02.2012 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 1
ХудшийЛучший 
09.02.2012 16:50

Сьогодні у випуску про такі події:
- Нікопольчани відзначили 68 річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників
- Інтерпайп прокатав першу партію труб із заготовки, виробленої на новому електросталеплавильному комплексі Дніпросталь
- На рівні керівництва області борються з сирітством -- який стан справ у Нікополі.

8 лютого в нашому місті свято зі сльозами на очах. 68 років тому в цей день Радянські війська звільнили Нікополь від німецько-фашистських загарбників після більш ніж дворічної окупації.

«ІНТЕРПАЙП» прокатав першу партію безшовних труб із заготовки, виробленої на новому електросталеплавильному комплексі «Дніпросталь». Перша труба була прокатана на заводі Інтерпайп НТЗ. Вона пройшла весь комплекс випробувань, в результаті яких була підтверджена висока якість сталі заготовки. Споживачами продукції Дніпросталі стануть два заводи компанії – ІНТЕРПАЙП НТЗ (місто Дніпропетровськ) та НікоТьюб (місто Нікополь). Виробництво першої труби означає для Інтрепайп перехід до вертикально інтегрованої структури компанії: від заготовки лому через виплавку сталі до виробництва сталевих труб та ж/д коліс. На сьогодні підприємство закуповує 70% стальної заготовки для безшовних труб. Після виходу Дніпросталі на проектну потужність (а це планується у 2014 році) компанія забезпечить собі 90% заготовки для виробництва безшовних труб.

У Нікополі повних ходом проходить медична реформа. Зміни викликають нарікання серед населення. лікарі та представники керівництва міста зібрались, щоб прояснити ситуацію. Та розповіли, чому не треба хвилюватись, коли в одній черзі до лікаря одночасно стоять і дорослі, і малі.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".